У правила дорожнього руху внесли нові зміни: кого вони стосуються

0
1068

До чинної редакції “Правил дорожнього руху” були внесені зміни

На своїй сторінці Telegram-каналу про це розповів український нардеп Олексій Гончаренко.

Важливо відзначити, що за новою редакцією правил дорожнього руху велосипедистам дозволено рухатися в смузі, яка зроблена для руху маршрутного таксі, але при необхідності треба обов’язково зупинитися. Також треба запам’ятати, що відтепер знак, який є позначкою руху маршрутного засобу, позначає смугу для руху та не потребує таблички “для велосипедиста”.

Відтепер, згідно нових правил дорожнього руху та задля безпеки пішохода та пасажира водій чи інструктор повинен бути закріпленим ремнем безпеки. Винятком вважається тільки водій та пасажир який має інвалідність, особливості фізіологічного характеру, які не можуть користуватися ременем безпеки.

Аби підвищити безпеку для пішохода в темний час доби, обов’язково треба використовувати пішоходам елементи які відбивають світло на вашому одязі, або носити яскраві жилети, які відбивають світло вночі.

Щодо дорожніх знаків

Також зміниться один із них. Зміни отримав знак – 1.40 “Кінець дороги з удосконаленим покриттям”. Новий варіант полягає в тому, що дорога буде зображена не в перспективі, а горизонтальному варіанті, і відтепер над нею буде малюнок автомобіля. Назва знаку також змінена – “Зміна покриття”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 × three =