Великий відгук кросоверів Hyundai Tucson – знову містичні спалахи

0
63

Компанія Hyundai оголосила глобальне відкликання компактних кросоверів Tucson третього покоління, у яких може виникнути пожежа в моторному відсіку

Точна причина займань до сих пір не визначена, ремонтні роботи будуть проводитися виходячи з найбільш імовірною версією.

Корейський автовиробник вже не в перший раз бореться з займанням своєї продукції, природу яких не може встановити. Влітку минулого року Hyundai відкликала седани Elantra четвертого покоління через ризик пожежі в блоці ABS – що дає іскру, до сих пір невідомо. Восени того ж року через загадкові пожеж під відкликання потрапили електричні кросовери Hyundai Kona Electric. Минулого місяця стало відомо про велике відкликання кількох моделей Kia – зафіксовані кілька випадків загоряння в моторному відсіку, але що саме там горить, незрозуміло. Тепер же відкликанню підлягають кросовери Hyundai Tucson, і тут теж детектив.

Згідно з документами Національного управління безпекою дорожнього руху США (NHTSA), першу скаргу на загоряння під капотом Tucson третього покоління північноамериканський підрозділ Hyundai отримав влітку 2019 року. Огляд постраждалої машини показав, що вогонь почався в блоці запобіжників ABS, який для кросоверів Tucson виробляє корейська корпорація Mando, але що саме з ним не так, розслідування поки не виявило. Були проведені десятки «слідчих експериментів», але однозначного результату немає, за робочу версію прийняли коротке замикання внаслідок електрохімічної корозії, а корозія ця виникає через особливості техпроцесу виготовлення друкованої плати.

Прочитайте: Проблеми нової Октавії – відгук перших власників

Відгук кросоверів Tucson 2019-2021 модельних років з американського ринку в зв’язку з цією проблемою був оголошений ще в вересні минулого року і торкнувся близько 180 тисяч машин, проте в кінці грудня кампанію довелося розширити, так як стало відомо про випадки загоряння на дорестайлінгових кроссоверах за межами США. Скільки всього тепер кросоверів Tucson доведеться ремонтувати, ми поки не знаємо, але в США, де зареєстровані 12 пожеж (на щастя, без постраждалих) під відкликання потрапили 652 024 кросовера, вироблені в період з 19 травня 2015 року по 16 листопада 2020 року.

Безкоштовний ремонт, який займе близько години, передбачає заміну 40-амперних запобіжників блоку ABS на 25-амперні та монтаж для них нової проводки. Для цього механікам доведеться зняти акумулятор і повітропровід, щоб дістатися до блоку запобіжників, попрацювати з кусачками і ізоляційною стрічкою. До ремонту власникам машин, що потрапили під відкликання, рекомендовано не паркуватися близько до інших автомобілів і легко займистих об’єктів. Якщо на щитку приладів горить індикатор несправності ABS, до дилера необхідно звернутися негайно.

Нагадаємо: Компанія Mitsubishi з осені перестане поставляти в ЄС кросовери

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

17 − 9 =