Відбулася офіційна зустріч Міністра інфраструктури Олександра Кубракова з Повіреною у справах США Крістіною Квін

0

Відбулася офіційна зустріч Міністра інфраструктури Олександра Кубракова з Повіреною у справах США Крістіною Квін та представниками U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

«Перш за все були раді висловити слова подяки за системну підтримку України у питаннях озброєння, фінансової допомоги, підтримці санкційної роботи. Наразі, наше головне завдання – підтримка та розвиток спільних логістичних проєктів, залучення коштів на відновлення українських міст та об’єктів інфраструктури. Сполучені Штати Америки – надійний друг України в боротьбі за вільне майбутнє» — заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Також сторони обговорили шляхи вирішення паливної кризи, викликаної обстрілами росією енергетичної та транспортної інфраструктури.
Міністр акцентував увагу на тому, що Міністерство інфраструктури уже домовилося з Польщею про бездозвільний рух перевізників пального, а також в співпраці зі США готове надалі працювати над підвищенням ефективності роботи автомобільних та залізничних пунктів пропуску на західних кордонах України.
Окрім цього, обговорено питання розвитку нових шляхів експорту зерна на зовнішні ринки, де відсутність української аграрної продукції уже створює продовольчу кризу.
В цьому контексті особливу увагу приділено деблокаді портів в Одеському регіоні та залученню ООН до системного вирішення цієї проблеми.
Також сторони обговорили питання санкційної політики щодо Росії, зокрема шляхи її посилення та закриття усіх лазівок для їх уникнення.
На завершенні зустрічі Міністр запросив Повірену та дипломатів у поїздки регіонами, які зазнали значних втрат внаслідок військової агресії росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяBugatti розповіла про складність виготовлення салону Centodieci
наступна статтяPorsche анонсував новий електричний суперкар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я