Відео з елітним таксі Porsche Macan в Києві показали в мережі

0
47

Porsche Macan з табличкою Taxi здивував своїм виглядом

У Києві помітили незвичайний автомобіль таксі. На відео показали преміальний кросовер Porsche Macan актуального покоління, який не так давно з’явився на українському ринку.

На даху автомобіля помітні характерні “шашки” таксі. Про це стало відомо завдяки сторінці Instagram ukraine_cars. Щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки.

Звісно, кросовер Porsche Macan не можна назвати характерним автомобілем для таксі в Україні. Навіть незважаючи на те, що останнім часом заробляти на перевезенні пасажирів може будь-який автомобіліст, в категоріях “Комфорт” і “Бізнес” не трапляється таких машин.

Таксі Porshe Macan у Києві привернуло увагу. Instagram ukraine_cars

Це пов’язано з тим, що Macan в базовій комплектації коштує в Україні близько 2 000 000 гривень. При цьому безпосередньо на відео – дорожча модифікація Porsche Macan S за 2 155 000 грн без урахування додаткових опцій.

View this post on Instagram

По кайфу пересуватись на такому таксо #PorscheMacan 😎 —⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Підписуйся : @ukraine_cars ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #Ukraine_Cars 🚀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📸: @drive.luxury ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #porsche #macan #porschemacan #porschefans #taxi #uber #таксі #такси #порше #suv #автоукраина #car #cars #автомобіль #дорога #машина #macanS #macangts #macanturbo #автомобиль #driver #київ #kievcars #таксист #kyivcars #kyiv #Ukraine #Україна

A post shared by Ракетна база України 🚀 (@ukraine_cars) on

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

twenty − five =