Вітчизняна спецтехніка а базі Peugeot, Citroеn та Opel зможе вирушати на експорт у країни ЄС – виробник отримав міжнародний сертифікат

0

Українська компанія “Реформ” отримала міжнародний сертифікат відповідності від концерну Stellantis. Вітчизняна спецтехніка на базі Peugeot, Citroеn та Opel зможе вирушати на експорт у країни ЄС.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Українська компанія “Реформ”, яка спеціалізується на створенні спеціальної техніки на базі Peugeot, Citroеn та Opel, кілька років успішно співпрацювала з Групою PSA, займаючись підготовкою та втіленням “у металі” різноманітних спеціальних автомобілів: ізотермічні та хлібні фургони, інкасаторські автомобілі, вантажопасажирські фургони, автомобілі для рятувальників тощо.

Для сертифікації продукція компанії “Реформ” пройшла перевірку щодо 140 пунктів, включаючи управління запитами від клієнтів, розробку продукції згідно з вимогами замовника, контроль якості, післяпродажне обслуговування, а також сервісну підтримку клієнтів.

Крім того, під час перевірки увага приділяється фінансовим показникам, турботі про довкілля та соціальну політику. Сертифікацію проводив незалежний аудитор – французька інспекційно-сертифікаційна компанія Bureau Veritas.

Окрема увага під час сертифікації приділялася броньованим автомобілям, які займають важливе місце в продуктовому портфоліо компанії “Реформ”. Вона має багаторічний досвід щодо розробки конструкції, виробництва та обслуговування броньованих та спеціальних автомобілів для банківських установ та силових відомств. Крім того, компанія виробляє бронювання автомобілів VIP класу для приватних осіб на базі позашляховиків та легкових автомобілів.

Також минулого року компанія “Реформ” представила медичний автомобіль на базі пікапа Mitsubishi L200, який не має аналогів у нашій країні. Унікальний повнопривідний всюдихід Reform Infina дозволить надати екстрену медичну допомогу в найбільш важкодоступних місцях.

Отримання міжнародного сертифіката свідчить про високу якість продукції, що випускається, а також відповідність усім вимогам концерну Stellantis. Це дозволить компанії “Реформ” вийти на ринок країн ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяОстанніми новинками Ford переманив купу покупців у суперників. Фото
наступна статтяУкраїнець встановив рекорд швидкості на озері Боневіль у США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я