Власники Ford Bronco скаржаться на знос нового даху

0

Офіційний дилер ще надав коментар, чи можна розраховувати на безкоштовний ремонт

Покупці перших Ford Bronco неодноразово отримували від дилерів повідомлення, що їх екземпляри затримаються на конвеєрі. Були різні причини, в тому числі пандемія коронавируса. І ось тепер, коли деякі клієнти вже володіють довгоочікуваними позашляховиками, їх знову спіткало розчарування.

На форумі Bronco6G один з власників під ніком Badlands написав, що отримав свій «Бронко» всього чотири тижні тому, а вже зараз з’явилися перші ознаки зносу м’якого складного верху з боку водія.

Сьогодні засмучений власник відправиться до офіційного дилера «Форд», щоб отримати роз’яснення з даної ситуації і дізнатися, чи буде проведений безкоштовний ремонт. Що цікаво, ознаки зносу є і з боку пасажира.

Попередній аналіз показав, що м’який верх не складається належним чином, а в спущеному стані він треться об елементи конструкції. Крім того, власник зазначив, що кожен раз дах опускається по-різному і не завжди щільно прилягає, що може говорити про проблеми з механізмом.

Цікаво, що подібні проблеми спостерігаються і у примірників з жорстким знімним верхом. У відео нижче власник розповідає, що новий «Бронко» вартістю 63 000 доларів з самого початку видавав неприємні звуки в районі даху навіть на маленькій швидкості. Причому раніше вона ніколи не знімалася. Частково проблема зважилася після того, як одну частину верху демонтували і знову поставили на місце.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRenault відмовиться від свого головного електрокара
наступна статтяПредставлено нову версію Toyota Yaris для вантажоперевезень. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я