Volkswagen звинуватив мексиканських дилерів в нацизмі

0
22

Офіційний дилер Volkswagen в Мехіко позбувся контракту після того, як в головному офісі марки дізналися про висячому на стіні плакаті з нацистами і «Жуком»

У мексиканських соціальних мережах недавно поширилася фотографія, зроблена в торговому залі офіційного дилера марки Volkswagen в районі Койоакан міста Мехіко. На ній висить зображення – плакат з чорно-білим знімком культової моделі Beetle в оточенні нацистів з відповідною символікою. Ця новина дійшла до головного офісу Volkswagen у Вольфсбурзі і реакція концерну не забарилася: як повідомляє видання Autoblog, дізнавшись про це, VW розірвав відносини з дилером через нацистського плаката.

Офіційні представники Volkswagen різко засудили демонстрацію в торговому залі зображення, що зв’язує легендарний «Жук» з нацистами і підкреслили свою прихильність захисту людської гідності.

«Ми категорично не схвалюємо демонстрацію цих зображень на своїх об’єктах, які демонструють режим, що підкреслює ненависть і дискримінацію в той історичний момент, який, на щастя, залишився далеко позаду», – йдеться у зверненні прес-служби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nine + fourteen =