Volta Trucks розпочав виробництво електричної вантажівки

0

Хоча компанія Volta Trucks заснована в Лондоні, виробничі потужності розташовані в Австрії, також є плани на США.

Комерційний стартап електромобілів Volta Trucks досяг визначальної віхи у своєму шляху «Вантажівки як послуга». 16-тонна вантажівка Volta Zero почали серійно виробляти в Штайрі, Австрія. Після того, як перші машини зійдуть з конвеєра, компанія розпочне програму тест-драйвів для навчання клієнтів і забезпечення якості перед першими поставками замовникам.

Volta Trucks — це лондонський комерційний стартап для електромобілів, який розпочав свою діяльність у 2019 році.

Zero еволюціонував від креслярської дошки до конвеєра лише за дванадцять місяців, адже Volta заявляла про те, що планує розпочати серійне виробництво в Європі до другого кварталу 2023 року. Згодом має початись й виробництво в США.

Згідно з повідомленням Volta Trucks, перші автомобілі серійного виробництва, розроблені за специфікаціями клієнтів, зайшли на конвеєри контрактного виробника Steyr Automotive в Австрії.

Компанія пояснює, що ця перша партія комерційних електромобілів буде використана для програми Volta Zero Driving Experience Program — тест-драйвів, під час яких клієнтам надається в оренду вантажівка Zero для конкретного виробництва, щоб дослідити, як ця технологія впишеться в роботу їхнього автопарку.

Минулого січня Volta повідомила, що вже забезпечила замовлення клієнтів на понад 300 вантажівок Zero Trucks із загальним доходом у 92 мільйони доларів США. Volta очікує, що ці початкові поставки відбудуться десь у третьому кварталі цього року.

Авто24: https://auto.24tv.ua/volta_trucks_rozpochav_vyrobnytstvo_elektrychnoi_vantazhivky_n44848

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДепутати пропонують збільшити штрафи для водіїв
наступна статтяЯк зараз відбувається перереєстрація авто за новими правилами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я