Volvo XC60 довели до 2022 модельного року: декор, набір від Google і «розкіш» без шкіри

0
247

Паркетнику шведської марки лише злегка підправили екстер’єр, головна обновка всередині – мультимедіа на Андроїд. Про моторах тиша, тобто вони, мабуть, колишні.

Кросовер Volvo XC60 другого покоління дебютував чотири роки тому, він залишається бестселером марки, хоча в глобальному масштабі продажу просіли: у ковідному 2020 му по всьому світу реалізовано 191 696 одиниць, що на 6,5% менше, ніж в 2019-му. Втім, якщо брати найбільші ринки, то «мінус» зафіксований тільки в Європі (70 533 шт., – 14%; тут і далі – статистика CarSalesBase), тоді як в CIF і Китаї попит виріс (32 078 і 62 739 шт. відповідно , + 5% і + 3%). Може, тому після планового оновлення крос так легко сплутати з дореформенj. версією?

Отже, у XC60 підретушували радіаторну решітку і бампери, розширені палітра кольорів кузова та асортимент колісних дисків.

У салоні – новий мультимедійний комплекс на операційній системі Android (доступ до Google Play, Assistant і Maps), при цьому екран начебто колишній. Відзначимо, першим таку мультимедіа отримав електричний крос Volvo XC40 Recharge, а тепер, крім XC60, вона також заявлена ​​для Volvo S90, V90 і V90 Cross Country 2022 модельного року.

Також бестселеру марки дісталися нові матеріали обробки інтер’єру, причому в Volvo окремо відзначили «розкішні варіанти без використання шкіри». Ну і ще системи безпеки тепер об’єднані в комплекс під назвою ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), він включає «безліч радарів, камер і ультразвукових датчиків»: зокрема, є системи автотогальмування і виявлення інших учасників дорожнього руху, напівавтономна система Pilot Assist (бере на себе функції рульового управління, розгону і гальмування на швидкості до 130 км / год, але тільки на дорогах з чітко помітною розміткою).

Про моторах в Volvo не згадали – мабуть, вони колишні.  Оновлений Volvo XC60 встане на конвеєр в кінці травня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

twenty − fourteen =