Виробництво автомобілів в Україні вперше за два роки перевищило позначку в тисячу одиниць

0
Skoda Karoq на заводі Єврокар Фото: ŠKODA Ukraine
Skoda Karoq на заводі Єврокар Фото: ŠKODA Ukraine

Травневий обсяг виробництва автомобілів в Україні вперше з 2019 року перевищив позначку 1 тисяч одиниць

За даними асоціації “Укравтопром”, обсяг випуску автотранспортних засобів у травні становив 1004 одиниць, що майже у вісім разів більше аналогічного періоду минулого року, а відносно квітня цього року – на 4%. Згідно з даними асоціації, востаннє автовиробництво в Україні перевищувало позначку в тисячу транспортних засобів на місяць у вересні 2019 року.

Зазначається, що легкових автомобілів у травні було виготовлено 944 одиниці проти 87 одиниць роком раніше. Відносно квітня ріст в цьому сегменті склав 4%.

Автобусне виробництво завершило травень з результатом 53 одиниці, що майже вдвічі більше, ніж торік. У порівнянні з квітнем цього року виробництво автобусів зменшилось на 5%.

Комерційних авто, за даними асоціації, у травні було виготовлено сім одиниць, що у 3,5 раза більше за результат квітня 2021 року, проте на 42% менше відносно травня 2020 року.

Зазначається, що загалом за п’ять місяців з початку року в Україні виготовлено 3795 одиниць автотранспортних засобів, що у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, легкових автомобілів було виготовлено 3538 одиниць, комерційних – 15 одиниць, а автобусів – 242 одиниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я