Гібрид XL1 – це, можливо, найрідкісніший серійний Volkswagen в історії

0

Повірте нам, XL1 – це найцікавіший сучасний VW

Якщо ви шукаєте один з найефективніших гібридів, коли-небудь побудованих, вам важко буде знайти щось краще, ніж VW XL1. Цей гібридний гібрид VW був побудований з тією самою пристрастю та технічною досконалістю, що і гіперкари, за винятком того, що, замість того, щоб зосередитись на продуктивності, команда переслідувала свою ефективність. З обмеженим пробігом лише 200 автомобілів, XL1 є одним з найрідкісніших коли-небудь побудованих VW.

На перший погляд VW XL1 може виглядати не так захоплююче, але як тільки ви дізнаєтесь більше про техніку під кузовом, справа починає змінюватися. VW XL1 – це найбільш аеродинамічний автомобіль, коли-небудь побудований, і один з найлегших завдяки нав’язливій увазі до економії ваги. XL1 побудований із широким використанням вуглецевого волокна, що використовується для побудови вуглецевої ванни, панелей кузова та обробки салону.

Потужність надходить від вставного гібридного приводу, що має 2-циліндровий турбодизельний двигун, який виконує роль генератора та приводу. Загальна вихідна потужність складає лише 68 кінських сил (51 кВт) та крутний момент 140 Нм від комбінованого 0,8-літрового дизельного двигуна та електричного двигуна. Цей унікальний трансмісійний механізм поєднаний із 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням для блискавичних перемикань, щоб утримати двигун на максимально ефективному діапазоні обертів.

VW XL1 може бути не самим захоплюючим суперкаром, коли-небудь побудуваним, але обсяг інженерних зусиль, який використовується, щоб зробити цей автомобіль максимально ефективним, робить його неймовірно цікавою машиною. Багато висновків від VW XL1 можна побачити у лінійці VW все більш ефективних автомобілів, що робить це гідною інвестицією, незважаючи на обмежені виробництво та продажі. Ефективність може бути не захоплюючою, але цей рівень інженерних зусиль заслуговує на відзначення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Чернігові клієнт місцевого таксиста заволодів його автомобілем та потрапив у ДТП
наступна статтяMaserati через п’ять років електрифікує всі свої моделі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я