У світі кількість зарядних станцій для електромобілів перевищила 1 мільйон

0

За інформацією BloombergNEF, поріг був подоланий десь явились в місті у — кількість станцій зарядок подвоїлася всього за 3 роки

Велика частина нової інфраструктури побудована в Китаї та Європі.

Північна Америка з набагато менш стійкими державними субсидіями і підтримкою відстає в гонці за розвитком інфраструктурою, хоча є деяка надія, що план стимулювання пандемії стані каталізатором нової хвилі будівництва.

Парад нових пікапів з батарейним живленням від Ford, Rivian і Tesla також може прискорити темпи встановлення зарядних пристроїв в США, коли ці моделі почнуть сходити з конвеєра в наступному році. І GM нарешті вирішила інвестувати у зарядні станції через 24 роки після створення свого першого електромобіля.

«Вибори також можуть мати велике значення», — сказав аналітик BloombergNEF Райан Фішер.

Фахівець зазначив, що кандидат у президенти від Демократичної партії Джо Байден був «дуже оптимістично налаштований щодо електромобілів, так і інфраструктури зарядки». Так, 14 липня Байден опублікував план розвитку екологічно чистої енергетики на 2 трильйони доларів, в тому числі програму «Гроші в обмін на автохлам», покликаний спонукати людей обмінювати бензинові автомобілі на електричні моделі.

Китай залишається найбільш агресивною країною у розвитку інфраструктури електромобілів, на його частку припадає більше половини світових запасів. Інфраструктура електромобілів стрімко розвивається; в Європі за інвестиціями в мережі лідирує Франція. Європейський Союз нещодавно оголосив про мету створення 1 мільйона суспільних зарядних пристроїв до 2025 року.

BloombergNEF очікує, що кожен десятий автомобіль, куплений в 2025 році, буде працювати від акумулятора, а до 2040 року світові знадобиться близько 12 мільйонів суспільних точок зарядки і майже 400 мільярдів доларів буде витрачено на інфраструктуру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВідома автомобільна виставка в цьому році не відбудеться
наступна статтяУ мережі показали незвичайну машину для барбекю на природі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я