Як буде виглядати новий Porsche Cayenne Coupe: шпигунські фото

0

Шпигунське фото рестайлінгового Porsche Cayenne Coupe 2024 вже опублікували в інтернеті. На ньому залишилось дуже мало камуфляжу, а це каже про те, що прем’єра не за горами.

Поточне покоління Porsche Cayenne Coupe має бути оновлено, причому якнайшвидше. Прототипи в різних камуфляжах були помічені протягом року, і тепер ми бачимо Cayenne Coupe практично без камуфляжу. Навіть логотипи Porsche видно повністю.

Це не означає, що оновлена модель повністю оголена. Через об’єктив нашої шпигунської камери ми бачимо тонкі наклейки, що окреслюють оновлені фари. Ззаду – чорна стрічка та сітчасті деталі покриття на задніх ліхтарях. І, наскільки ми можемо бачити, це все.

Звичайно, випробування в крижаній Арктиці пропонують певний природний камуфляж у вигляді снігу, який покриває панелі кузова. У будь-якому випадку ми знаємо, що оновлення буде незначним, зосереджуючись на більших, прямокутних вентиляційних отворах у передній панелі з вищезгаданими оновленнями освітлення.

 

Наші шпигунські джерела вважають, що це гібридна модель. Виходячи з центрального вихлопу ззаду, це може бути Turbo S E-Hybrid Coupe. Оновлена вихлопна труба та задня панель є додатковими для цього рівня комплектації, хоча Porsche може відкрити їх для інших комплектацій за допомогою цього оновлення.

Ми не чули нічого суттєвого щодо трансмісії, хоча можливе незначне збільшення потужності та ефективності, особливо на гібридних моделях. Враховуючи, що нинішній Turbo S E-Hybrid вже має потужність 670 кінських сил, додавши ще більше, він залишиться одним із найшвидших позашляховиків, доступних сьогодні.

Враховуючи, як довго ми бачили тестові транспортні засоби на публіці та як мало камуфляжу залишилося на цьому конкретному Porsche, розкриття має бути не за горами. Найгірший сценарій – на початку літа.

Авто24: https://auto.24tv.ua/yak_bude_vyhliadaty_novyi_porsche_cayenne_coupe_shpyhunski_foto_n43016

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБільшість американців вважає електромобілі надто дорогими
наступна статтяАвтоцивілка стане більш зручною

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я