Як ідеально припаркувати авто всього за 4 кроки: простий лайфхак

0

Навіть для досвічених водіїв може бути проблемою паралельно припаркуватися. Це одне з найскладніших завдань, яке вимагає умінь, терпіння та уважності. У великих містах часто важко знайти достатньо місця для паркування і це викликає багато страхів, щоб не пошкодити своє чи чуже авто.

Видання опублікувало ідеальний лайфхак, який допоможе всього за чотири кроки припаркувати транспортний засіб. Важливо відчувати й вміти оцінити розмір машини та паркувального місця.

1 крок

Після того, як ви знайшли зону для паркування, можете розпочинати свій маневр. Необхідно під’їхати паралельно до машини, яка розташована спереду перед вільним місцем. Інтервал має бути не менше ніж пів метра.

Увімкніть фари, навіть якщо це день, вони будуть гарним орієнтиром для того, щоб визначити наскільки ви близько до авто, що попереду.

2 крок

Переконайтесь, що поблизу немає інших транспортних засобів та увімкніть задню швидкість. Розверніть кермо до кінця вправо та починайте повільно їхати. Стежте за заднім автомобілем через камеру заднього виду або дзеркала.

Продовжуйте рухатися заднім ходом, доки передні колеса вашого автомобіля не вирівняються з крайньою задньою частиною переднього авто. Ви повинні побачити всю передню частину машини, припаркованої позаду.

Ваш автомобіль в ідеалі повинен бути під кутом приблизно 45 градусів відносно місця для паркування.

3 крок

Поступово обертайте кермо наліво для вирівнювання коліс. Водієві потрібно контролювати процес, щоб уникнути удару з іншими транспортними засобами.

Коли край машини буде поруч з бампером автомобіля, що стоїть попереду, то викрутіть кермо до максимуму вліво і акуратно продовжуйте їхати заднім ходом.

4 крок

Коли машина повністю буде припаркована, потрібно вирівняти колеса і перевірити, що в авто, які знаходяться поруч, буде місце, щоб виїхати зі стоянки.

Якщо ви паркуєтеся на схилі, поверніть колеса в бік тротуару, щоб у разі відмови гальм автомобіль не виїхав на проїжджу частину.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯпонці зробили одномісний електромобіль за 6 600 доларів США
наступна статтяНа півночі відновлено транспортне сполучення між Житомирщиною і Київщиною

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я