Як не слід використовувати WD-40, якщо не хочеться зіпсувати автомобіль

0
196

Мастило WD-40 є одним з найпопулярніших технічних складів серед автомобілістів. Не злічити числа способів застосування даної рідини

Водій вже настільки звик до допомоги синього флакончика в самих різних ситуаціях, що швидше за покине до без документів на машину, ніж без нього. Однак при цьому багато хто забуває про те, що є ряд питань, в яких WD-40 не тільки не допомагає, але навіть відверто шкодить.

Как не следует использовать WD-40, если не хочется испортить автомобиль

Кількість чудових властивостей мастила з кожним роком тільки зростає

У наш час народна слава WD-40 зросла настільки, що їй приписують найрізноманітніші властивості. Все частіше навіть ті, яких даний рідкий ключ не має. Іноді здається, що ще трохи і «ВД-ешка» почне знімати головну біль. Деякі навіть стверджують, що склад допомагає у вирощуванні помідорів на дачі. Звичайно ж, все це (як і ще багато іншого) не має ніякого зв’язку з дійсністю. Куди важливіше те, що багато способів застосування WD-40 – це не тільки повна нісенітниця, але і відверто шкідницьке дію, здатне завдати шкоди конструкції автомобіля.

Как не следует использовать WD-40, если не хочется испортить автомобиль
Користуватися WD потрібно чітко по інструкції

Отже, в першу чергу не варто використовувати наш диво-склад для обробки будь-яких гумових виробів. Справа в тому, що речовини, що входять до складу WD-40, прекрасно роз’їдають гуму. Відбувається це не моментально, проте якщо систематично покривати гумки цим мастилом, то в один прекрасний день можна помітити, що вони якось дивно виглядають. Найчастіше автомобільна гума з якої зроблені різні ущільнювачі не готова до зустрічі з такою агресивною хімією як WD.

Как не следует использовать WD-40, если не хочется испортить автомобиль

Даний склад є дуже агресивною хімією

Не варто допускати потрапляння WD-40 на лакофарбове покриття кузова машини. Ідея відтерти ненависну пляму гудрону або розплющити об капот мух за допомогою хімічного складу вкрай спокуслива, однак нічого хорошого в кінці кінців з такого заходу не вийде. У WD-40 цілком вистачить  для того, щоб спочатку розчинити лак нанесений на ЛКП, а потім і саму фарбу. Користуватися «ВДешкою» для видалення проблемних забруднень з кузова можна, однак відразу після проведення однієї чистячої операції, потрібно проводити іншу – оперативно і ретельно змивати всю нанесену хімію.

Как не следует использовать WD-40, если не хочется испортить автомобиль

Фарба і гума дуже погано реагують на мастило

Окремі «народні умільці» примудряються радити використовувати WD-40 для промивання гальмівної системи і двигуна внутрішнього згоряння, а також деяких інших вузлів. Найчастіше подібні поради відверто шкідливі, так як WD-40 завдадуть непоправної шкоди гумовим елементам конструкції таких механізмів. А їх там багато. Найчастіше це патрубки, ремінці та ущільнювачі. Останні і зовсім відрізняються особливою чутливістю до подібного роду хімікатів.

Как не следует использовать WD-40, если не хочется испортить автомобиль

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + 2 =