Як обміняти посвідчення водія: перелік дій

0

Головний сервісний центр МВС України нагадав водіям, як саме проводиться процедура заміни посвідчення. Обміняти документ можна онлайн через Кабінет водія, чи застосунок Дія, або в будь-якому зручному сервісному центрі МВС.

Далі варто вказати причину обміну й обрати тип документа (пластикове чи цифрове), вказати спосіб доставки й сплатити послугу. Отримати готові “права” можна в СЦ МВС, або замовити доставку у відділення Укрпошти чи кур’єром на будь-яку адресу.
Водночас для обміну посвідчення в Сервісному центрі МВС треба отримати талон для надання відповідної послуги через електронну чергу E-запис, або безпосередньо в терміналі СЦ та мати з собою пакет документів з:
  • паспорт з відміткою про місце реєстрації проживання;
  • копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
  • посвідчення водія, що підлягає обміну.

Процедура заміни посвідчення, виданого вперше, можлива лише після закінчення строку його дії терміном 2 роки. Проте, якщо за цей період водій порушував ПДР більше, ніж двічі, йому доведеться заново складати теоретичний та практичний іспити.

Якщо водій був позбавлений права керування транспортним засобом, йому доведеться ще раз пройти курс підготовки в автошколі та заново скласти іспити. Таке посвідчення також видається на 2 роки.
Джерело: Авто24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНовий повноприводний Jeep Avenger 4xe: оприлюднені всі цікаві технічні деталі
наступна статтяVolkswagen поділився зображеннями нового Golf GTI Clubsport

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я