Як перевезти тяжкохвору людину? Перевезення лежачих хворих

0

Наявність тяжкохворого родича зобов’язує нас забезпечити йому всі необхідні умови для комфортного життя та можливого лікування. І хоча це не завжди буває просто, ми повинні прагнути до того, щоб підтримувати стан близької нам людини на максимально можливому рівні. Звичайно, без участі лікарів та регулярних обстежень це неможливо.

Тож час від часу доводиться стикатися з питанням – як перевезти хворого, що лежить, до лікарні для проведення обстеження та проведення всіх необхідних процедур?

Самостійне перевезення лежачих хворих

Відразу варто зазначити, що самостійно проводити транспортування людини, яка перебуває у тяжкому чи нестабільному стані – дуже небезпечна ідея. Все може закінчитися значним погіршенням стану здоров’я хворого або навіть смертю. Тож братися за такі завдання, не маючи необхідних навичок та обладнання, не варто.

В окремих випадках, коли потрібне перевезення інвалідів, які лише частково обмежені у фізичній активності та перебувають у стабільному стані досить довго, транспортування може бути організоване зусиллями сім’ї. При цьому важливо, щоб у розпорядженні був підходящий автомобіль, а лікар схвалив таку поїздку і дав рекомендації щодо зниження ризиків.

Професійне перевезення тяжкохворих пацієнтів

Якщо ж ви готові звернутися за допомогою до професіоналів, ви можете замовити послуги реанімобіля в медичному таксі. Сьогодні практично у кожному населеному пункті є фахівці, які займаються транспортуванням таких пацієнтів.

Переваг такого рішення безліч:

  • ви і ваша сім’я будуть позбавлені турбот, пов’язаних з необхідністю доставити хворого додому з лікарні, або з дому на обстеження ;
  • для перевезення пацієнтів професіонали використовують спеціальні машини, в яких можна комфортно помістити хворого лежачи, забезпечити йому необхідний безпековий рівень;
  • бригада медиків надає допомогу на всіх етапах транспортування: завантаження, розвантаження, поїздка. Лікар постійно стежить за станом пацієнта та може своєчасно зреагувати на будь-які зміни у стані його здоров’я;
  • наявність сучасної апаратури та широкого асортименту медикаментів дозволяє ефективно контролювати та за необхідності стабілізувати стан хворого.

Підсумовуючи, можна сказати, що перевезення тяжкохворих – це завдання, з яким найкраще впораються професіонали. І хоч би як хотілося сім’ї уникнути залучення сторонніх, найкращим рішенням стане виклик бригади медичного таксі. Адже головне завдання будь-якої такої поїздки – не нашкодити стану хворого, не завдати йому додаткової, і тим більше не виправданої небезпеки.

Перевезення лежачих хворих MedicalCar – сайт компанії: https://medical-car.com/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБалансировочный станок: для чего используют и где купить по выгодной цене
наступна статтяHonda показала свій найменший кросовер

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я