Як перевірити клапан картерних газів

0

Для тих, хто звик ремонтувати автомобіль власноруч, можуть бути корисними базові знання з алгоритму перевірки клапана картерних газів. Він простий. Вам знадобиться:

  • приєднати шланг вентиляції до клапана;
  • запустити двигун і дати йому попрацювати на холостому ході;
  • торкнутися пальцем вхідного відвернення клапана та перевірити наявність вакууму.

Справний клапан картерних газів передбачає наявність розрідження на впускному отворі. Якщо його не спостерігається, деталь потребує негайного чищення або заміни. А придбати новий клапан картерних газів можна через каталог компанії Repairkit: https://repairkit.com.ua/ua/g24955812-membrany-kvkg-egr.

Призначення клапана картерних газів

Такий елемент як клапан картерних газів є важливою частиною автомобільного двигуна внутрішнього згоряння. З його допомогою здійснюється направлення  відпрацьованих газів заданим шляхом. Відсутність клапана або його несправний стан неминуче призведе до низки неприємностей. Наприклад:

  • тиск у картері буде нестабільним, як правило, підвищеним;
  • знизитися термін служби витратних матеріалів, за рахунок чого збільшиться кількість різних протікань (ущільнювачі не витримають надто високого тиску в системі);
  • підвищиться швидкість зносу двигуна внутрішнього згоряння загалом.

Також можливе проникнення вихлопних газів у салон, що дуже небезпечно.

Чому діагностику клапана краще довірити СТО

Оскільки значущість клапана картерних газів цілком очевидна, не варто займатися його чищенням або заміною самостійно, якщо ви не маєте знань і досвіду. У крайньому випадку допускається поверхнева діагностика, алгоритм якої ми згадували на початку статті. У решті випадків краще відразу звертатися до фахівців. Професіонали не тільки зроблять все швидше, але й дадуть гарантії якості своєї роботи. Адже неправильно виконаний ремонт може не лише не вирішити поточні проблеми, а й створити нові.

Як знайти якісний клапан картерних газів

Підібрати новий якісний клапан картерних газів завжди можна через каталог компанії Repairkit. Серед асортименту ви знайдете комплектуючі для різних вузлів автомобіля. Також завжди можна звернутися за консультацією у процесі вибору клапана картерних газів або будь-якої іншої запчастини. Переконатися в надійності Repairkit як постачальника можна, вивчивши відгуки попередніх клієнтів у мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯкі новинки готує Skoda на 2023 рік: фото
наступна статтяNio представила два нових електрокросовера за ціною Тesla Model Y

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я