Як правильно вибрати прилад для знищення документів

0

Офісні працівники часто використовують шредери — прилади для знищення конфіденційних документів. Важливо не допустити, щоб у сторонні руки потрапили персональні дані співробітників, інформація про договори, технічну документацію тощо. Тому керівникам варто скористатися пропозицією магазину All4Print та замовити спеціальну техніку. Повний список технічних характеристик приладів дивитись тут.

Рівень секретності при покупці шредера

Шредери призначені для знищення документів. Проте один той самий прилад не може підійти для різних потреб. Обладнання відрізняється за потужністю. Є техніка, яка може працювати цілодобово. Її можна встановлювати у великих офісах, де працюють десятки людей. Інший вагомий фактор при виборі обладнання — рівень секретності. За цим параметром розрізняють перший, другий, третій, четвертий та інші рівні безпеки.

Від рівня залежить, якими будуть розрізи (перехресними чи паралельними) та розмір смужок. Шредери першого рівня використовують для звичайних паперів, яких треба позбутися через непотрібність. Пристрої з третім ступенем використовують для знищення важливих документів, особистого листування, креслень тощо. Ширина розрізів у 2 мм робить неможливим процес відновлення документів.

Четвертий рівень захисту використовують для знищення конфіденційних документів. Виробники пропонують шредери з п’ятим, шостим та сьомим рівнями захисту. Їх використовують для знищення паперів державного значення.

На які параметри ще звернути увагу

При виборі шредера важливо звертати увагу на виробника. Від вибору бренду залежить, як часто доведеться ремонтувати прилад. Потрібно проаналізувати власні потреби:

  • скільки людей буде користуватися технікою;
  • який об’єм паперів потребує знищення щодня/щотижня;
  • який рівень секретності потрібен для знищення паперів;
  • скільки аркушів одночасно може порізати машинка.

На працездатність обладнання впливає і те, як користувачі ставляться до техніки. Машинка для знищення паперів може поламатися, якщо попередньо не вийняти металеві скріпки з паперових тек. Подрібнення ламінованих листів спричинить заборонено.

Важливо раз на місяць змащувати ножі та своєчасно звільняти кошик для подрібненого паперу. У асортименті магазину All4Print представлені шредери, які подрібнюють металеві елементи.

Товари, представлені у каталозі All4Print, мають гарантію якості від виробників. Менеджери надають безкоштовні консультації стосовно підбору машинок для знищення паперу. Доставка техніки відбувається територією країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПобутові кондиціонери
наступна статтяVolkswagen показав рестайлінговий Teramont X

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я