Як прибрати подряпини на лобовому склі авто: може зробити кожен водій

0

Лобове скло, певно, найважливіше вікно в автомобілі. Саме воно забезпечує водієві огляд дороги. І будь-які забруднення чи дефекти скла можуть погіршити цей огляд і створити небезпеку для дорожнього руху. Одним із найпоширеніших дефектів є подряпини.

Виникають вони просто. Втім, із неглибокими подряпинами боротись теж доволі нескладно. Тут допоможе звичайне полірування. OBOZREVATEL розповідає, як самостійно відполірувати лобове скло автомобіля.

Для цього знадобиться поліроль, яку можна придбати у будь-якому автомагазині. Втім, обирати першу-ліпшу автомобільну поліроль не варто. Вам знадобиться лише засіб, спеціально призначений для скла. Наносити його потрібно за спеціальних полірувальних серветок – звичайна тканина для цього не підійде.

Як правильно наносити поліроль на лобове скло

Спочатку невелику кількість засобу наносять на серветку – крапати ним одразу на скло не треба. Далі змоченою серветкою обробляють всю поверхню вікна і з зовнішнього боку, і з внутрішнього. Поліроль має лягти на скло рівним шаром. Після цього потрібно дати засобу висохнути. Коли він перестане бути блискучим, можна переходити до другого етапу.

Тепер уже сухою та чистою полірувальною серветкою протирають скло, знімаючи залишки поліролі. В результаті скло має стати блискучим, а засіб проникнути у дрібні подряпини і усунути їх.

Звісно, серйозні дефекти таким чином не прибереш. Якщо подряпини глибокі та дуже помітні, це привід звернутись до професійного механіка.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-pribrati-podryapini-na-lobovomu-skli-avto-mozhe-zrobiti-kozhen-vodij.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯкі дороги у Києві ремонтуватимуть цього року
наступна статтяМіоноборони замовить українські танки “Оплот” для ЗСУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я