Як уникнути засліплення в авто: лайфхак із дзеркалом заднього виду

0

Потрапити у дорожньо-транспортну пригоду в темний час доби легше ще й тому, що у цей час водія може засліпити зустрічне авто, або машина, що йде позаду.

Для цього було створене ближнє світло, яке не так сильно ріже очі і як, за правилами, треба використовувати під час зустрічного руху. Але існують ще певні лайфхаки, які допомагають вирішити цю проблему.

OBOZREVATEL розповідає про трюк із дзеркалом заднього виду. Досвідчені водії користуються ним, щоби не отримати потік сліпучого світла від транспорту, який іде позаду.

Виявляється, у дзеркала заднього виду є так званий “нічний режим”. Перемкнутись на нього можна за допомогою важеля, розташованого у нижній його частині. Натискання цього важеля змінює кут нахилу дзеркала на менш гострий. В такому положенні водій продовжує бачити все, що відбувається позаду нього, але світло не так ріже очі в разі прямого контакту.

Також з метою уникнути засліплення інших водіїв варто відрегулювати фари свого авто. Їх краще скерувати дещо лівіше центральної повздовжної вісі вашої машини. В такому разі вони освітлюватимуть потрібну вам ділянку дороги, але при цьому не будуть спрямовані просто на зустрічних водіїв, що буде значно менш небезпечним під час руху.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-uniknuti-zasliplennya-v-avto-lajfhak-iz-dzerkalom-zadnogo-vidu.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯк підготувати авто до літа: заміни гуми недостатньо
наступна статтяChevrolet показала ескізи компактного електричного пікапа

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я