Як відкрити замерзлий замок у авто: два швидких лайфхаки

0

Попри те, що скоро весна, ночі все ще холодні і навіть морозні, тому будь-який водій може виявити зранку, що замок в його авто замерз. Щоби рушити з місця, потрібно знати, як розморозити автомобільний замок.

OBOZREVATEL розповідає про два простих лайфхака, для яких знадобляться тільки прості підручні засоби. Навіть рідина-незамерзайка вам буде не потрібна.

Спосіб із коктейльною соломинкою

Щоби розморозити замок, який покрився кригою не надто сильно, має вистачити сили власного подиху. Але, щоби спрямувати його чітко у місце, де потрібне тепло, вам знадобиться звичайна соломинка для коктейлів. Приставте її до отвору замка і подмухайте кілька разів. Уже незабаром машина має легко відчинитись.

Спосіб із запальничкою

Теплим агентом, який розплавить кригу всередині замка, може стати і безпосередньо автомобільний ключ. Нагріти його можна за допомогою звичайної запальнички. Але тримати ключ над полум’ям треба обережно, щоб нагрівалась лише його металева частина. Пластикова голівка може пошкодитись від високої температури. Тому не чекайте, поки ключ стане розпеченим – досить, щоби він нагрівся до дуже теплої температури. Цього буде достатньо, щоби відкрити замок, і при цьому ви не пошкодите ключ і не обпечете собі руки.

Оглядач: Як відкрити замерзлий замок у авто: два швидких лайфхаки (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяMitsuoka представила новий ретрокар Viewt Story
наступна статтяСкільки насправді машин в Україні: багато чи мало?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я