Як вигідно продати авто і не попастися на “гачок” бувалих покупців, що знижують ціну

0

Зазвичай автомобіль за своє життя змінює кілька власників, тож ринок вживаних машин – штука жвава і людей там можна зустріти різних. Наприклад, бувалих покупців, які навчились хвацько збивати ціну, позбавляючи продавця прибутку. Тож питання, як не попастись під час продажу авто на прийомчики цих людей, постійно актуальне.

Видання “Топ жир” зібрало кілька основних секретів. Продаючи своє авто, зверніть увагу, чи не спробують з вам вчинити схожим чином.

Швидко відгукнутись на оголошення

Якщо ви отримали дзвінок від потенційного покупця, щойно розмістивши оголошення, це привід насторожитись. “Професійні” покупці моніторять відповідні сайти постійно і намагаються випередити інших претендентів, особливо якщо продається справді хороша машина. Це не значить, що не варто відповідати на такий дзвінок, просто проявіть додаткову увагу до такого претендента.

Переконати, що ви завищили ціну

Це психологічний трюк, який звертається до вашого почуття провини. Хитрий покупець може спробувати вас переконати, що ви виставили занадто велику ціну і ніхто ваше авто за такі гроші не купить. Як і з будь-якою іншою провокацією тут важливо не піддаватись емоціям. Зачекайте, і ви побачите, що охочі знайдуться, а збивати вартість потреби нема.

Привести з собою цілу експертну комісію

Якщо психологічному тиску з боку однієї людини протистояти досить просто, то коли таких людей ціла компанія, задача стає значно складнішою. Тому “професійні” покупці можуть привести з собою цілий натовп буцімто знавців, які будуть шукати у вашому авто недоліки та вимагати за них знижку.

Запропонувати огляд у знайомому автосервісі

Це ще одна схожа маніпуляція, коли покупець пропонує оглянути авто в сервісі у свого знайомого механіка. Протистояти авторитету людини у спецовці дуже важко. Навіть якщо ви точно знаєте, що ця людина згущає фарби і вигадує неіснуючі недоліки.

Що робити, щоби уникнути цих хитрощів?

Насамперед, відстежуйте, чи не тисне покупець на ваші почуття, як на ту ж провину. Також не ведіться на уявні авторитети. Ретельно та детально вивчіть усю необхідну інформацію, порадьтесь із друзями, які мають відповідний досвід, зверніться до фахівців, яким довіряєте саме ви.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/yak-vigidno-prodati-avto-i-ne-popastisya-na-gachok-buvalih-pokuptsiv-scho-znizhuyut-tsinu.htm?_gl=1*1m0z3sm*_ga*MTcwMDYwMjc2NC4xNjY0NzgwNDU4*_ga_JBX3X27G7H*MTY3MzUyODExNC41NS4xLjE2NzM1MjgzMjkuNTYuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяAcura, Ford та Kia названі “Автомобілями року” у Північній Америці
наступна статтяНазвані найпопулярніші гібриди українського ринку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я