Яке таксі замовити у Києві

0

Щодня мільйони людей користуються послугами таксі. Це швидко, зручно, безпечно.

Ціна послуги варта того, аби дістатися місця призначення вчасно. Але є деякі сервіси, що повністю руйнують стереотипи про таксі. До них належить Таксі Opti https://opti.global.  Послуги Opti будуть до вподоби всім динамічним людям, які прагнуть руху, не бояться змін та щодня мчать уперед.

Особливості роботи компанії Opti

Служба таксі Opti присутня у декількох країнах Європи. Замовити таксі сьогодні можна також у 32 містах України. Компанія надає повний спектр послуг: виклик до/з аеропорту, доставка на залізничний чи автовокзал, перевезення домашніх тварин, поїздки для пасажирів з дітьми, кур’єрська доставка та ін. Замовивши будь-яку із послуг, клієнти гарантовано отримають інноваційний підхід до сервісу та високу якість роботи персоналу. Крім цього, Opti пропонує інші переваги:

  • широку зону покриття території країни;
  • зручний додаток, за допомогою якого можна керувати замовленням та здійснювати оплату (безготівково/готівкою);
  • кешбек у розмірі 5% на всі види послуг;
  • цілодобову робота та підтримку клієнтів.

Компанія пропонує трансфери між аеропортами «Київ» та «Бориспіль», а також між залізничними вокзалами «Південний» та «Центральний». Клієнти можуть обрати з трьох доступних автомобілів: Ego, Go, Choice. Також доступна послуга «Зустріч з табличкою» в аеропортах та на залізничних вокзалах.

Компанія Opti дбає про безпеку своїх пасажирів, тому постійно проводить тренінги для персоналу. Додаткова опція «Адвокат клієнта» допомагає дізнаватися думку клієнтів, щоб ставати кращими. Таксі Opti пропонує відповідальних та надійних водіїв приєднуватися до команди, отримувати гідну оплату праці, професійне навчання та ставати партнером служби.

Як замовити таксі Opti

Щоб замовити таксі, можна зателефонувати на короткий номер, що вказаний на сайті https://opti.global. Встановивши додаток на мобільний телефон, вдасться користуватися всіма послугами таксі. Також просто заповнити онлайн-заявку на сайті. Потрібно вказати звідки та куди буде вирушати пасажир, вписати адресу, час посадки, спосіб оплати, вибрати тип машини (економ, бізнес, вантажна, драйвер тощо) та додаткові послуги (окрім стандартних, можна замовити «мовчазного водія» та водія, який не палить). Підписка на сторінку дає можливість бути у курсі всіх нових подій компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

12 + 9 =