Які речі взимку не можна залишати на ніч у авто

0

З настанням холодів варто пам’ятати, що деякі речі категорично не можна залишати на ніч в авто. Коли температура опускається нижче нуля, ці засоби та продукти можуть пошкодитися і навіть стати небезпечними.

Так, взимку водій має потурбуватися про наявність в авто предметів першої необхідності. Це, зокрема, антифриз, аптечка, снігова лопата, термоковдри, ліхтарик, скребок для льоду тощо. Однак є й ті речі, які можуть бути корисні в авто, але їх ніколи не варто залишати в машині, якщо вона кілька годин стоятиме на морозі.

Ліки

Деякі ліки можуть зіпсуватися в умовах низьких температур. Наприклад, це стосується інсуліну. Багато ліків втрачають ефективність, якщо їх надовго залишити в морозних умовах.

Електроніка

Не можна залишати електроніку на ніч в охолодженому авто. Акумулятори у пристроях можуть вимикатися або взагалі не працювати.

Які речі взимку не можна залишати на ніч у авто

Консерви та рідини

Ємності з рідинами (банками з газованими напоями чи пляшками з водою) можуть вибухнути на морозі. Це пояснюється тим, що рідини розширюються під час замерзання. Це саме стосується банок з консервами, вірогідна аналогічна реакція.

Які речі взимку не можна залишати на ніч у авто

Музичні інструменти

Особливо обережними варто бути з дерев’яними інструментами. Є небезпека, що вони тріснуть і зламаються за умов низьких температур.

Які речі взимку не можна залишати на ніч у авто

Яйця

Неприємна ситуація може трапитися, якщо надовго залишити яйця у холодній машині. Коли температура опуститься нижче нуля, вони можуть тріснути та розтектися, створивши безлад.

Які речі взимку не можна залишати на ніч у авто

Оглядач: Що не можна залишати в машині зимою (obozrevatel.com)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяГібриди виявились не такими екологічними, які вважалось раніше
наступна статтяForge Design анонсував рестомод Ferrari 250 GT SWB

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я