Які заправки працюють на автономному живленні та з постійним інтернетом

0

Найбільші мережі АЗС встановили на заправках генератори та “Старлінки” і працюють незалежно від того, чи є в районі електроенергія.

Під час масових відключень електроструму автозаправні станції залишались одними з небагатьох об’єктів інфраструктури, де було світло. І зараз, коли в країні продовжують аварійні відключення, на мереживних АЗС є можливість заправитись, перекусити та випити гарячий напій.

90% АЗС WOG забезпечені резервним джерелом електрики, говорить в інтерв’ю “Форбсу” директор із маркетингу мережі WOG Геннадій Карлінський. Протягом найближчих двох тижнів цей показник буде доведений до 100%, додає він. Компанія, за його словами, готова до форс-мажорних ситуацій. «У нас налагоджена система підвозу та ротації персоналу, кожна АЗС забезпечена альтернативними каналами звʼязку, каже він. – Деякі АЗС будуть додатково забезпечені супутниковим інтернет-звʼязком».

Мережа БРСМ оснащена генераторами на 50%, каже Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу БРСМ. «Додаткові генератори вже в дорозі, і найближчим часом більше 80% наших АЗС будуть з генераторами», – каже він.

БРСМ також оснащує “Старлінками” першочергово звільнені території. “Наші АЗС в Херсоні та в Харківській області оснащені “Старлінками”, – каже Мельничук.

Мельничук з БРСМ не виключає обмежень, якщо повториться ажіотаж перших місяців війни. «Проте поки ми не спостерігаємо критичного зростання попиту», – стверджує ві

Авто24: https://auto.24tv.ua/yaki_zapravky_pratsiuiut_na_avtonovnomu_zhyvlenni_ta_z_postiinym_internetom_n42161

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯк швидко відігріти замок в автомобілі: 6 простих лайфхаків
наступна статтяДепутати підтримали списання кредитів за знищені у бойвих діях авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я