В Україні за недозволене паркування у місцях для людей з інвалідністю будуть штрафувати по-новому

0

Група депутатів внесла на розгляд Верховної Ради законопроєкт, який передбачає зміни у процедурі покарання за паркування на місцях для людей з інвалідністю

Інформація з’явилася на порталі ВРУ. Щоб не відволікати поліцію, для розв’язання цієї проблеми пропонується задіяти інспекторів із паркування. Група народних депутатів зареєструвала проєкт №4594 “Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Відповідно до документа пропонується розширити повноваження інспекторів із паркування. Наразі у списку їхніх повноважень – розгляд справ про порушення правил дорожнього руху, відповідно до яких передбачено відповідальність у частинах 1, 3 і 6 ст.122 КУпАП – за порушення правил зупинки та стоянки, а також частин 1, 2 і 8 ст.152 -1 КУпАП – за порушення порядку та правил платного паркування.

Нагадаємо: Таксі в Україні хочуть змусити працювати абсолютно по-новому

Народні обранці пропонують розширити список повноважень інспекторів із паркування частиною 5 ст.122 КУпАП – зупинка або стоянка на місцях, призначених для автомобілів, яким керують люди з інвалідністю або в яких таких людей перевозять, яка поки належить до компетенції поліції.

У такому разі, на думку ініціаторів законопроєкту, інспектори з паркування зможуть більш оперативно реагувати на цей вид правопорушень, а поліція матиме можливість займатися виконанням більш серйозних завдань.

А чи знаєте ви, що за скручений пробігу авто водіїв в Україні можуть штрафувати: озвучено суми штрафів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

sixteen − 5 =