За 10 місяців нараховано майже 111 мільйонів гривень плати за перевантаження

0

Протягом січня-жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 590 тисяч транспортних засобів, складено майже 12 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 111 млн грн плати за перевантаження.

Такими даними поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Посилений ГВК на українських дорогах триває! За підсумками 10 місяців цього року працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією нарахували майже 111 млн грн плати за перевантаження. З них понад 11 млн грн – лише у жовтні. Протягом останнього місяця фахівці перевірили близько 90 тисяч транспортних засобів, що майже у 3,5 раза більше у порівнянні із жовтнем минулого року”, – зазначив очільник Міністерства.

Так, всього у жовтні було складено 1360 актів порушень габаритно-вагових параметрів.

Разом з тим, протягом останнього тижня (з 2 по 9 листопада) було перевірено понад 16 тисяч транспортних засобів, складено 276 актів порушень габаритно-вагових норм і нараховано 2,66 млн грн плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

ТОП-3 порушників габаритно-вагових норм за минулий тиждень:

1. На автодорозі Н-11 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ “Фінбізнесгруп”) з перевантаженням на 38%. Загальна вага транспортного засобу склала 55,35 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1193,10 євро.

2. На автодорозі Н-11 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ “Фінбізнесгруп”) з перевантаженням на 26%. Загальна вага транспортного засобу склала 50,35 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1164 євро.

3. На автодорозі Р-03 – авто MAN (перевізник – ТОВ “Синергія Оіл”) з перевантаженням на 38,7%. Загальна вага транспортного засобу склала 50,40 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 738 євро.

“Посилення габаритно-вагового контролю – це захист українських доріг від руйнівного впливу перевантажених вантажівок. Наразі по всій країні триває робота з облаштування комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю “Зважування у русі” (WiM)”, – зазначив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Джерело – Міністерство інфраструктури

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЧерез коронавірус продажі суперкарів Ferrari знижуються
наступна статтяУ мережі з’явився концепт мотоцикла від Lamborghini

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я