За 2023 рік автовиробники представили 45 новинок

0

У третьому кварталі 2023 року автовиробники випустили 45 нових автомобілів у всьому світі. Hyundai Group лідирувала, за нею йшли Mercedes-Benz і численні китайські бренди.

З липня по вересень цього року світова автомобільна промисловість представила 45 нових автомобілів. Ця кількість враховує остаточні виробничі версії, включаючи транспортні засоби, які ще не доступні для придбання.

Легкі комерційні автомобілі виключаються, але пікапи – ні. Підрахунок включає автомобілі, випущені в Китаї, Японії, Кореї, Сполучених Штатах, Європі, Індії та інших ринках, що розвиваються, але виключає автомобільний ринок Ірану.

Незважаючи на уповільнення зростання продажів нових автомобілів у всьому світі, галузь виглядає досить зайнятою. Крім 45, запущених у третьому кварталі нових моделей, ми бачимо, що за останні шість місяців було представлено 90 нових моделей. Багато з них електричні, але не бракує автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Китай з половиною запусків

Нові моделі автомобілів, які публіка побачила в третьому кварталі 2023 року, мають різне походження. На Китай припадає половина з них — 23, що додатково підтверджує потужний поштовх автомобільної промисловості країни. Крім того, багато з цих компаній мають все більш конкурентоспроможні моделі з глобальним потенціалом. Значна частина цих нових автомобілів може надійти на зовнішні ринки найближчими місяцями.

Решта нових матеріалів надійшли з Європи, Сполучених Штатів, Кореї та Японії. У Європі було представлено 11 нових автомобілів, у тому числі п’ять від німецьких брендів, три від британських брендів, два з Франції та одна нова модель в Італії.

Японські виробники випустили п’ять нових моделей, а потім чотири від південнокорейських колег. Всього дві нові моделі представили американські виробники.

Hyundai-Kia з найбільшою кількістю нових автомобілів

Hyundai Group є автовиробником, який представив найбільшу кількість нових автомобілів за цей період. Ми бачили запуск п’ятого покоління Santa Fe, Kia K3, який буде виготовлятися в Мексиці для ринків, що розвиваються, і нового Kia EV5 як повністю електричної альтернативи Sportage. Ми також отримали версію купе Genesis GV80.

Наступним є Mercedes-Benz з трьома новинками за цей період, зокрема AMG GT другого покоління, CLE Coupe і CLE Cabriolet. Тим часом у Китаї кілька брендів випустили три нові моделі. Серед них Geely, FAW і BYD, один із найдинамічніших китайських виробників оригінальних автомобілів. 12 автовиробників представили дві нові моделі, п’ять з яких продемонстрували один дебют.

https://auto.24tv.ua/tag/avtobiznes_tag70

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Львові внаслідок наїзду автомобіля травмована жінка – поліцейські встановлюють обставини події
наступна статтяУ Дунаївцях слідчі встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалась 51-річна жінка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я