За 9 місяців 2020-го нараховано майже 100 мільйонів гривень плати за перевантаження

0

Протягом січня-вересня 2020 року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 500 тисяч транспортних засобів, складено близько 10,5 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 100 млн грн плати за перевантаження. Такими даними поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах продовжується. За підсумками 9 місяців цього року працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією нарахували майже 100 млн грн плати за перевантаження. З них понад 17 млн грн – результати роботи за вересень. Проте нашою ключовою метою була і залишається повна цифровізація усіх процесів для виключення людського фактора і запуск системи автоматичного ГВК на дорогах із влаштуванням сучасних комплексів “Зважування у русі”, – зазначив очільник Міністерства.

Всього у вересні було перевірено майже 110 тисяч транспортних засобів, що у 2 рази більше ніж за цей же період минулого року, а також складено 1899 актів порушень габаритно-вагових параметрів.

Разом з тим, протягом останнього тижня (з 28 вересня по 4 жовтня) було перевірено майже 18 тисяч транспортних засобів, складено 301 акт порушень габаритно-вагових норм та нараховано понад 3 млн грн плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за минулий тиждень:

1. На автодорозі М-03 – авто Scania (перевізник – ДП “Логістична компанія Ексім Юніверс”) з перевантаженням на 19%. Загальна вага транспортного засобу склала 52,42 т при нормі 44 т. Нараховано плату за проїзд – 191,16 євро.

2. На автодорозі М-05 – авто MAN (перевізник – Тихарєв Г.Є.) з перевантаженням на 31%. Загальна вага транспортного засобу склала 56,4 т при нормі 44 т. Нараховано плату за проїзд – 169,28 євро.

3. На автодорозі Р-60 – авто DAF (перевізник – Шевченко Г.В.) з перевантаженням на 34%. Загальна вага транспортного засобу склала 57,54 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 167,04 євро.

4. На вул. Молочній у Запоріжжі – авто DAF (перевізник – Мороз В.А.) з перевантаженням на 27%. Загальна вага транспортного засобу склала 50,9 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 120 євро.

5. На автодорозі М-06 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ПРЕДСТАВНИЦТВО “ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ”) з перевантаженням на 30%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,8 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 27 євро.

“Рух перевантажених фур – одна з головних причин руйнування доріг. Саме тому контроль за дотриманням габаритно-вагових норм є важливою ланкою не тільки у збереженні автошляхів України, а й у реалізації програми “Велике будівництво”, – зазначив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Джерело – Міністерство інфраструктури

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПікап Honda Ridgeline стає “брутальнішим” та намагається позбутися іміджу кросовера. Фото
наступна статтяЗнятий з виробництва BMW i8 перетворився в італійський спорткар Taraschi Berardo

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я