За минулий тиждень нараховано майже 1,6 мільйонів гривень плати за перевантаження

0

За підсумками 30 листопада – 6 грудня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 12 тис. транспортних засобів, складено 221 акт порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 1,6 млн грн плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Найбільше плати за перевантаження протягом останнього тижня було нараховано в Одеській, Миколаївській та Київській областях. Також протягом цього тижня підвищились показники ефективності габаритно-вагового контролю у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Ми не лише посилюємо перевірки ГВК, а й продовжуємо працювати над реформуванням та цифровізацією всієї галузі», – зазначив очільник Міністерства.

ТОП-3 порушників габаритно-вагових норм за 30 листопада – 6 грудня:

1. На автодорозі Р-03 – авто Volvo (перевізник – ТОВ «ім. О.Г. Бузницького») з перевантаженням на 26%. Загальна вага транспортного засобу склала 50,48 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 2856,50 євро.

2. У Києві на вул. Будіндустрії – авто MAN (перевізник – ТОВ «ЮГ-Логістик») з перевантаженням на 33%. Загальна вага транспортного засобу склала 53,08 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1451,52 євро.

3. На М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 20%. Загальна вага транспортного засобу склала 48 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 196,98 євро.

«Наша мета – повна автоматизація процесу зважування задля виключення людського фактора. Ми маємо забезпечити дієвий контроль. Зараз триває законодавче врегулювання цифровізації ГВК, підвищення штрафів та встановлення справедливої відповідальності за порушення габаритно-вагових норм», – зазначив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДуже рідкісний суперкар Cizeta V16T з цікавою історією виставили на продаж
наступна статтяНе для всіх: Ferrari представив гоночний суперкар 488 GT Modificata

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я