Задні сидіння в деяких авто виявились не дуже безпечними

0

Американський Інститут страхування дорожньої безпеки (IIHS) провів новий краш-тест з помірним перекриттям передньої частини автомобіля. Незадовільними виявились результати на задніх сидінях для невеликих людей чи дітей у Subaru Crosstrek, Kia Forte і Nissan Sentra.

Нова методика краш-тесту полягала в тому, що на задньому сидінні був манекен розміром з 12-річну дитину або маленьку жінку. Результати виявились несподіваними: імовірність смертельних випадків на задніх сидіннях перевищила ймовірність загибелі на передніх, хоча роками вважалось навпаки. Випробування проводилось на п’яти автомобілях, переважно седанах, і виявило, що захист задніх сидінь потребує значного вдосконалення.

Інститут розбив у краш-тесті такі автомобілі: Honda Civic, Toyota Corolla, Subaru Crosstrek, Kia Forte і Nissan Sentra. Лише два автомобілі – Civic і Corolla – показали себе найкраще, хоча й отримали другу оцінку “Прийнятно”. Натомість Crosstrek, Forte і Sentra отримали найнижчу оцінку “Погано”.

У всіх транспортних засобах спостерігалося ковзання ременя безпеки вгору від талії, збільшуючи ймовірність травм живота. Civic і Corolla добре захищали три зони, за якими спостерігає IIHS: груди, стегна, голову та шию. Останні три моделі показали набагато вищий ризик травм голови, шиї та грудної клітини з оцінками від “Погано” до “Незначно”.

Безумовно, не лише ці автомобілі демонструють невідповідність між безпекою спереду та ззаду. Багато інших транспортних засобів, які IIHS випробував у новому тесті на перекриття, також показали погані результати. Тож це, звісно, проблема в усіх сегментах.

IIHS має кілька пропозицій щодо покращення результатів на задньому сидінні. Серед них – використання попередніх натягувачів ременів безпеки.

Втім, IIHS підкреслив, що, попри відставання безпеки на задньому сидінні, це все одно найбезпечніше місце для дітей. Причина в тому, що подушки безпеки можуть травмувати дітей. Крім того, задні сидіння не менш безпечні, ніж були раніше. Причина, за якою передня частина стає безпечнішою, полягає в значному вдосконаленні безпеки переднього пасажира з акцентом на подушках безпеки, ременях безпеки, натягувачах і структурних удосконаленнях.

Авто24: https://auto.24tv.ua/zadni_sydinnia_v_deiakykh_avto_vyiavylys_ne_duzhe_bezpechnymy_n45273

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКоли електронна черга для вантажівок запрацює на усіх пунктах пропуску українського кордону
наступна статтяVolkswagen обіцяє “заряджений” електроседан ID.7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я