Кулеба: Завдяки високошвидкісним магістралям в Україні зможуть подорожувати між містами-мільйонниками у 2-3 рази швидше

0
119

Про це зазначив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура»

«Ми говоримо про високошвидкісне сполучення – це 250+ км/годину, це окремий проєкт з окремою колією, щоб надалі інтегруватись в залізничну систему Європи. Цього року почнеться будівництво євроколії Скнилів – Держкордон, яка фактично з’єднає Львів з ЄС, і надалі стане частиною глобального інфраструктурного проєкту», – відмітив Дмитро Абрамович.

За його словами, надалі ділянка стане частиною високошвидкісного коридору Київ – Львів – Скнилів — Держкордон, який планується збудувати на першому етапі проєкту. За попередніми підрахунками Міністерства інфраструктури України разом з міжнародними експертами, пасажири будуть долати відстань від Києва до Львова за 2 години 40 хвилин замість існуючих 5 годин. Також завдяки високошвидкісному сполученню відстань від Києва до Одеси пасажири будуть долати за 2 години 30 хвилин (зараз 7 годин), від Києва до Харкова за 1 годину 30 хвилин (зараз 5 годин), а від Києва до Дніпра та Запоріжжя – за 2 години 20 хвилин (зараз 7 годин).

«За пів року провели ряд консультацій з іноземними партнерами, які фіксують, що в нас ідеальна країна, щоб розгортати високошвидкісне залізничне сполучення. Тому що найбільшу ефективність подібного роду проєкту показують на відстанях в районі 600 км. Якщо ми візьмемо Київ, то з Києва що на захід, що на схід, що на південь ми плюс-мінус знаходимось в коридорі 500-700 км. Тобто це реальна альтернатива усім видам транспорту, в тому числі й авіаційному», – заявив Дмитро Абрамович.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four + 20 =