150 тисячам євроблях загрожують величезні штрафи у разі невчасного розмитнення

0

В України є близько 150 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією, які їх власники не можуть розмитнити

Якщо вони не зроблять це вчасно, їм загрожує штраф в 170 тисяч гривень.

Причиною проблеми розмитнення є те, що декларації від тих, хто робив плановий перезаїзд через українські КПП на кордоні з Росією, не приймають. Їх машини відмовляються розмитнювати. Про це повідомляє сайт UBR.

Митники кажуть, що через те, що ці машини заїжджали з Росії, вони підпадають під заборону з п.2 закону №1402-IX. Водночас власники “євроблях” та громадські організації наполягають, що процедура перезаїзду ніяк не пов’язана з цим положенням, і що в поправці мова йде про неможливість пільгового розмитнення для автомобілів, які були ввезені безпосередньо з Росії або там же зроблені.

Поки навіть досвідчені брокери не можуть гарантувати розмитнення таких “євроблях”. Кажуть, що якщо ситуація буде загострюватися, то можуть вийти на протест під Офіс президента і Кабінет Міністрів.

Деякі автовласники намагаються вивезти такі машини за кордон, щоб уникнути штрафу, але митна служба їх не пропускає. Хоча є прописана можливість це зробити, заплативши 8500. Розібрати автомобілі вони теж теж не можуть, тому ще це буде порушення митних правил і також штраф 170 тисяч грн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ США порівняли потужність Tesla Plaid з конкурентами Ауді E-tron GT та Ioniq 5
наступна статтяSubaru відкрила завісу таємниці над новим WRX

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я