Cadillac CT5 Sport буде пропонуватися з пакетом V Performance. Фото

0

Це дозволить подолати розрив між CT5 Sport та CT5-V

Минулого місяця ми побачили зміни, які Cadillac застосує на своїх седанових пропозиціях для наступного модельного року. Cadillac CT4 і CT5 2021 року отримують суттєві оновлення, хоча їх пропонують лише другий рік.

Однак, як повідомляється, Cadillac запропонує новий пакет для CT5 – точніше, для комплектації CT5 Sport. Згідно з доповіддю GM Authority, CT5 Sport отримає пакет V Performance, розроблений для подолання розриву між комплектаціями Sport та V-Series.

Галерея: 2021 Cadillac CT4 і CT5

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

 

Cadillac CT5 Sport
Cadillac CT5 Sport

Як випливає з назви, пакет V Performance використовує оновлення продуктивності з комплектації V-серії, а потім оновлений до CT5 Sport. Ці модернізації включають підвіску, механічний диференціал з обмеженим ковзанням та нещодавно представлений Magnetic Ride Control 4.0. Запатентована технологія підвіски GM четвертого покоління пропонує на 45 відсотків швидшу реакцію демпфування порівняно з попередником.

Щоб отримати пакет V Performance, покупці також повинні вибрати гальма Brembo V Performance. Їм також потрібно вибрати модель RWD, оскільки вона не буде пропонуватися при їзді 4х4.

Звичайно, CT5 Sport з пакетом V Performance також отримає основну кількість оновлень для модельного року 2021 року. Сюди входять кращий 12-дюймовий повністю цифровий приладний пристрій та оновлена ​​інформаційно-розважальна система з інтеграцією Android Auto та Apple CarPlay. Кольори зовнішніх фарб, такі як Red Obsession Tintcoat і Royal Spice Metallic, також будуть вилучені з опцій, які будуть замінені на Infrared Tintcoat. CT4-V і CT5-V можна використовувати виключно на фарбі Rift Metallic.

Адміністрація GM не повідомляла про ціни на пакет V Performance для CT5 Sport, але, як очікується, це буде розкрито протягом найближчих кількох місяців або коли конфігуратор підніметься на модельний рік 2021 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяБюджетний кросовер Nissan Magnite: нові зображення
наступна статтяПредставлений перший серійний електромобіль марки Dacia Spring

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я