Infiniti QX55 2022 модельного року дебютує сьогодні

0
238
Infiniti QX55 - деб'ют

Світова прем’єра нарешті відбудеться сьогодні, коли преміум-марка Nissan буде націлена на виграш від захоплення купе-кросовера, сподіваючись, що це допоможе повернути її стан у ці складні часи.

Поки Honda буде демонструвати абсолютно новий Civic на Twitch, Infiniti дотримується старої платформи YouTube для розкриття події. Незважаючи на те, що QX55 був широко представлений у декількох тизерах, японський бренд розкоші був прискіпливий у деталях.

Infiniti QX55 буде витонченішим від QX50 з «провокаційним дизайном». Компанія заявляє, що це буде не просто гарне обличчя, оскільки новий прихід “матиме інноваційні технології, призначені для розширення можливостей, залучення та підключення споживачів розкоші до майбутньої дороги”. Це не говорить багато, але ми очікуємо, що деталі значною мірою успадкують від традиційно оформленого автомобіля-донора.

Залишається з’ясувати, чи буде версія з переднім приводом, або QX55 буде пропонуватися виключно з AWD. Ми схиляємось до останнього, враховуючи вищі позиціонування моделі в діапазоні та преміум, який вона буде володіти над стандартним QX50. Потужність повинна надходити від того ж 2.0-літрового чотирициліндрового двигуна з турбонаддувом, що забезпечує 268 к.с. та 380 Нм (280 Нм) за допомогою варіатора.

Що стосується продуктивності, конкурент BMW X4 та Mercedes GLC Coupe повинні залишатися на відстані 6,3 секунди, необхідних повнопривідному QX50 для досягнення швидкості 96 миль / год (96 км / год) на шляху до максимальної швидкості 143 милі / год ( 230 км / год).

Оскільки QX55 буде доступний у 2022 модельному році, це означає, що продажі, ймовірно, почнуться найближчим часом наступної весни. Очікуйте, що початкова ціна перевищить 40 000 доларів США з гарним відривом, враховуючи, що найдешевший оснащений повним приводом QX50 стартує в 39 950 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

12 − one =