Американський виробник електромобілів Triton вийде на індійський ринок із седаном N4

0
275

Нещодавно американський Triton Electric Vehicle оголосив про свій план виходу на індійський ринок, першим продуктом якого став седан N4. Компанія орієнтується на початкову ціну рупій. 35 лак за першу продукцію на нашому ринку. EV буде доступний у чотирьох різних варіантах, а саме N4, N4-S, N4-R та обмеженою серією N4 GT.

Виробництво Triton N4 GT буде обмежене лише 100 одиницями, заявила компанія. Силова установка N4 отримає два варіанти акумулятора – 75 кВт-год та 100 кВт-год – здатні забезпечити дальність руху до 523 км та 693 км відповідно.

Компанія назвала Індію одним із трьох найбільших ринків і планує тут потужне розширення. Плани включають створення місцевого виробничого підрозділу, а також розвиток потужної клієнтської бази в країні. Щоб досягти успіху, Triton доведеться створити сильний бренд, оскільки це наразі відносно невідоме ім’я.

American EV Maker Triton To Enter The Indian Market With N4 Sedan

Компанія вже веде переговори з Bharat Electronics Ltd (BEL) щодо потенційного спільного підприємства з виробництва акумуляторів, електронних та механічних компонентів тощо. Якщо переговори будуть успішними, Triton може мати потенційного переможця, оскільки місцеве виробництво дозволить бренду досягнути своєї цільової стартової ціни на N4.

Процитований Хіманшу Б Патель, засновник та генеральний директор компанії Triton Electric Vehicle, сказав: «Оскільки ми рухаємося до нової ери прихильності до нашого навколишнього середовища, електромобілі мають внести певний внесок у побудову суспільства, готового до майбутнього. Ми прагнемо зробити свій щирий внесок у забезпечення суспільства, готового до майбутнього, завдяки екологічно чистим практикам чистої енергії “.

Triton – не єдиний американський виробник електромобілів, який планує вийти на індійський ринок. Тесла теж планує це вже кілька років, і компанія, як очікується, розпочне свою діяльність в Індії цього року. Тим не менш, ці два не будуть прямими суперниками, оскільки ціни на Triton N4 мають знизити ціни на найдоступнішу пропозицію Tesla, Model 3 з величезним відривом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 + 4 =