Aston Martin запропонує електрифіковані силові агрегати у більшості своїх автомобілів до 2030 року

0
107
Aston Martin
Aston Martin

Aston Martin запропонує електрифіковані силові агрегати в 90 відсотках своїх моделей до 2030 року, за словами генерального директора Тобіаса Моерса

“Електричний привід є частиною нашої подорожі та нашого продуктового плану на майбутнє”, – сказав пан Моерс групі інвесторів наприкінці минулого тижня. “Ми повинні досягти чогось до середини десятиліття – це основний етап. Це період часу, і я думаю, що це має вирішальне значення “.

«Ми відновили інжиніринг у компанії на іншому рівні і маємо на увазі багато можливостей. Ми повинні нарешті зробити це, ми повинні нарешті скласти це, але у нас є чіткі амбіції на 2030 рік », – додав колишній бос Mercedes-AMG

Плагін-гібридний варіант позашляховика Aston Martin DBX (показаний нижче) має вийти в 2023 році, а за ним, як повідомляється, у 2025 році піде перша повністю електрична модель автовиробника.

Пан Моерс додав, що малоймовірно – але не неможливо – існуючі моделі Vantage, DB11 та DBS Superleggera будуть електрифіковані: «Вони існують на ринку вже кілька років і потребують оновлення … Чи є у нас можливість їх електрифікувати ? Це те, що ми досліджуємо на даний момент. Я не впевнений у цьому, оскільки вони мають схему коробки передач, це специфічна схема спортивного автомобіля, і це не так просто “.

У 2019 році Aston Martin представив повністю електричний проект седана під назвою Rapide E, проте розробка була припинена менш ніж через рік.

У минулому році Mercedes-Benz оголосив, що збільшить свою частку в компанії до 20 відсотків після значного обвалу курсу акцій Aston Martin.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

10 + one =