Ательє Lowdown анонсувало модернізовану версію Audi RS6 Avant

0
32

Тюнінг-компанія Lowdown анонсувала проект з модернізації німецького високопродуктивного універсала Audi RS6 Avant версії 2020 модельного року. Треба сказати, що цей відеоролик демонструє машину навіть краще, ніж власна реклама від Audi.

Хлопці з тюнінг-команди The-Lowdown.com опублікували рекламний ролик, який присвячений високопродуктивному універсалу RS6 Avant версії 2020 модельного року.

Цим відеороликом, ательє Lowdown анонсує свій майбутній тюнінг-проект, який, очевидно, ґрунтується на найпотужнішому універсалі. У відеоролику показано повністю стічна машина, до всіх очікують її модифікацій.

Варто відзначити велику кількість елементів, щоб цей відеоролик став ідеальною рекламою високопродуктивної універсалу – відмінна кінематографія, музика і загальне звукове оформлення.

Хоча автомобіль все ще перебуває в стандартній формі в цьому відеоролику, у нього є всі підстави називатися дорожнім монстром.

Він оснащений 4,0-літровим двигуном V8 з двома турбінами, що розвиває 591 к.с. За допомогою повного приводу, розгін з 0 до 100 км / год складе 3,5 секунди, а максимальна швидкість дорівнює 305 км / ч. Дуже потужні цифри для автомобіля такого форм-фактора зі спорядженою масою 2 249 кг.

Автомобіль виглядає “в своїй тарілці”, проїжджаючи по міських вулицях пізно вночі, на задньому плані звучать “жорсткі” баси. Фахівці ательє не вчинили поширеної помилки – вони не відмовилися від шуму двигуна. Відео дозволяє двигуну RS6 кілька разів показати свій “голос” – хоча ясно, що найближчим часом його чекають серйозні модифікації, треба визнати, що заводський вихлоп звучить дуже зухвало.

Ателье Lowdown анонсировало модернизированную версию Audi RS6 Avant

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 + 20 =