Ательє Lowdown анонсувало модернізовану версію Audi RS6 Avant

0
82

Тюнінг-компанія Lowdown анонсувала проект з модернізації німецького високопродуктивного універсала Audi RS6 Avant версії 2020 модельного року. Треба сказати, що цей відеоролик демонструє машину навіть краще, ніж власна реклама від Audi.

Хлопці з тюнінг-команди The-Lowdown.com опублікували рекламний ролик, який присвячений високопродуктивному універсалу RS6 Avant версії 2020 модельного року.

Цим відеороликом, ательє Lowdown анонсує свій майбутній тюнінг-проект, який, очевидно, ґрунтується на найпотужнішому універсалі. У відеоролику показано повністю стічна машина, до всіх очікують її модифікацій.

Варто відзначити велику кількість елементів, щоб цей відеоролик став ідеальною рекламою високопродуктивної універсалу – відмінна кінематографія, музика і загальне звукове оформлення.

Хоча автомобіль все ще перебуває в стандартній формі в цьому відеоролику, у нього є всі підстави називатися дорожнім монстром.

Він оснащений 4,0-літровим двигуном V8 з двома турбінами, що розвиває 591 к.с. За допомогою повного приводу, розгін з 0 до 100 км / год складе 3,5 секунди, а максимальна швидкість дорівнює 305 км / ч. Дуже потужні цифри для автомобіля такого форм-фактора зі спорядженою масою 2 249 кг.

Автомобіль виглядає “в своїй тарілці”, проїжджаючи по міських вулицях пізно вночі, на задньому плані звучать “жорсткі” баси. Фахівці ательє не вчинили поширеної помилки – вони не відмовилися від шуму двигуна. Відео дозволяє двигуну RS6 кілька разів показати свій “голос” – хоча ясно, що найближчим часом його чекають серйозні модифікації, треба визнати, що заводський вихлоп звучить дуже зухвало.

Ателье Lowdown анонсировало модернизированную версию Audi RS6 Avant

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 × 4 =