Що таке Black Series у автомобілів Mercedes-Benz. Фото

0
189

Назва, за яку в 2020 році можуть пред’явити претензії, відрізняє самі екстремальні моделі в лінійці марки

Найпотужніший, самий технологічний і найбажаніший у колекціонерів – можна сказати так, а можна висловитися коротше і простіше: Mercedes-Benz Black Series.

6 моделей за 14 років – не так і багато, але коли кожна з них стає об’єктом полювання колекціонерів, то така вибірковість автовиробника здається зрозумілою. Не всякий Mercedes-Benz гідний того, щоб отримати повноцінну AMG-версію, а не кожен Mercedes-AMG отримує право стати Black Series.

У 2006 році був представлений Mercedes-Benz SLK 55 AMG Black Series, який став первістком екстремальної лінійки бренда. Стандартний родстер отримав жорстку карбоновий дах, вуглепластиковий обвіс, 400-сильний мотор і інші доробки. Модель випустили тиражем в 120 екземплярів і зробили її одним з найбільш рідкісних Mercedes-Benz в історії.

Mercedes-Benz SLK 55 AMG Black Series, Mercedes-Benz

Рік по тому був представлений Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series. 507-сильне купе з’явилося в рік 40-річчя компанії AMG і стало яскравою ілюстрацією технічних можливостей компанії, яка зробила потужний спорткар з відточеною керованістю. Автомобілів зробили всього 700 штук, а також Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series використовували в якості машини безпеки у Формулі-1.

Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series, Mercedes-Benz

У 2008 році з’явився ще один представник сімейства Black Series – Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series став першим і єдиним автомобілем лінійки з двигуном V12. У родстера, випущеного в кількості 350 машин, був 670-сильний мотор, жорсткий карбоновий верх, особливий обвіс і маса інших доробок, характерних для всіх моделей Black Series.

Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series, Mercedes-Benz

Наступний Mercedes-Benz Black Series довелося чекати до 2011 року, коли був показаний 517-сильний Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series. Купе побудували за аналогічним рецептом – більше потужності, доопрацювання у всіх аспектах і обмежений тираж в 800 штук. І знову роль автомобіля безпеки в гонках, але вже не Формули-1, а DTM.

Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series, Mercedes-Benz

У 2013 році публіці показали, можливо, найефектніший автомобіль Black Series, створений на базі і без того яскравого і вражаючого Mercedes-AMG SLS. 631-сильний Mercedes-Benz SLS AMG Black Series з новим вуглепластиковим кузовом став справжньою колекційною цінністю – кожен з 350 випущених екземплярів дорожчає з року в рік.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series, Mercedes-Benz

Ну і останнім на сьогоднішній день Mercedes-Benz з шильдиком Black Series є показаний в 2020 році 730-сильний Mercedes-AMG GT Black Series, що став найпотужнішим серійним автомобілем марки в її історії і найшвидшим серійним автомобілем «Нордшляйфе». Тираж моделі теж повинен бути лімітованим, але конкретне число запланованих до виробництва спорткарів не озвучив.

Mercedes-AMG GT Black Series, Mercedes-Benz

Таким чином Black Series – це синонім найпотужніших і технологічних автомобілів Mercedes-Benz, кожен з яких на вагу золота у шанувальників марки і автомобільних колекціонерів в силу обмеженої кількості випущених машин і невеликої кількості моделей за півтора десятиліття існування суббренда.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × three =