Audi використовуватиме штучний інтелект для розробки дизайну коліс

0

Німецька марка розробила власну технологію штучного інтелекту під назвою FelGAN.

Звичайно, німецька марка не експериментує з новою формою коліс. Ободи збережуть свою круглу форму в осяжному майбутньому, але те, як вони розроблені, може бути іншим – принаймні для Audi.

Audi почала використовувати технологію штучного інтелекту (AI) для розробки нових коліс. Але перш ніж підняти брови й кричати, що дизайн — це найбільш людський процес у створенні автомобіля, зауважте, що Audi не повністю замінює своїх дизайнерів комп’ютерами.

Натомість, використовуючи власну технологію під назвою FelGAN, дизайнери Audi черпають натхнення з дизайну коліс, створеного штучним інтелектом.

FelGAN — це комбінація німецького слова, що означає «обід» (Felge) і «GAN», що означає Generative Adversarial Networks. GAN — це особлива форма самонавчальної комп’ютерної програми, яка використовує два алгоритми для змагання як суперники під час «стадії навчання». Обидва алгоритми створені, щоб вчитися на своїх помилках і постійно вдосконалюватися.

Диски, розроблені штучним інтелектом, слугуватимуть натхненням для дизайнерів – свого роду спонтанний центр ідей для команди дизайнерів дисків Audi. Це також дозволяє їм обмінюватися новими версіями та варіаціями. І, зрештою, інструмент дозволяє дизайнерам легко експериментувати з формою, кольором, структурою поверхні та іншими параметрами в реальному часі.

Останнім кроком у цьому процесі проектування є перетворення віртуальних конструкцій на щось матеріальне шляхом створення прототипу колеса. Це буде або пластик, або алюміній, виготовлений за допомогою фрезерного верстата.

Авто24: https://auto.24tv.ua/audi_vykorystovuvatyme_shtuchnyi_intelekt_dlia_rozrobky_dyzainu_kolis_n42469

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяTesla Semi не сподобалась далекобійникам
наступна статтяВиробництво автомобілів у світі зросло на 7 відсотків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я