Австралійський виробник Holden після 12-річного припинення виробництва рекламує запчастини до своїх авто

0
72

Holden розпочав дивовижну кампанію в соціальних мережах до 12-річного ювілею з оголошення про припинення роботи знакового бренду

Кампанія – за підтримки студентів Університету RMIT у Мельбурні – використовує деякі найвідоміші фотографії Холдена з архівів ЗМІ та розміщує їх у сучасних налаштуваннях за допомогою Карт Google.

У наведених прикладах фотографії відтворюються в тих самих знакових місцях, де вони були спочатку зроблені – наприклад, HD Holden 1965 року перед мостом Харбор-Брідж (вгорі) та ділянка пляжу, який використовується для просування фургона EH Holden 1964 року ( нижче).

Кампанія в соціальних мережах – в Instagram та на спеціальному веб-сайті – стала несподіванкою для спостерігачів за галуззю, оскільки Холден розпродав автомобілі на місцевому рівні, а марка припинила свою діяльність наприкінці 2020 року.

Однак колишні дилери Holden повідомили, що рекламна кампанія має бути тонким нагадуванням про те, що компанія все ще присутня в Австралії у вигляді деталей та послуг.

Коли 17 лютого 2020 року американський автомобільний гігант General Motors оголосив, що зупиняє бренд Holden до кінця року, він пообіцяв запропонувати запасні частини та сервісне обслуговування протягом щонайменше 10 років.

Хоча залишається незрозумілим, скільки колишніх дилерів Holden на національному рівні підписали контракти на технічне обслуговування деталей та сервісних центрів – навіть із закритими або ребрендованими салонами, – Drive повідомили, що з моменту оголошення про зупинку відбулося значне падіння продажів запчастин та послуг. рік назад.

“Продаж запчастин впав зі скелі, а кількість сервісних послуг знизилася, тому, на нашу думку, ця кампанія розроблена так, щоб повернути Холдена на радари людей”, – заявив один із ветеранів, що торгують холденами. “Тим не менш, я не впевнений, що все-таки є занадто багато деталей для штабу Холдена чи будь-яких старих автомобілів, які вони ставлять у (рекламу) з цього приводу”.

Креативне агентство, яке створило кампанію, яке отримало назву “Перемотування доріг”, заявило, що програма була розроблена з урахуванням “фотографічних навичок із повсякденними австралійцями, щоб віддати належне бренду, який є частиною австралійської культури та нашої національної психіки вже понад 70 років” .

У заяві для ЗМІ генеральний директор General Motors Australia та New Zealand Марк Еболо сказав:

«Ми завжди мали намір визнати важливий внесок, який Холден зробив у цій країні. Зі всіма викликами, з якими ми стикалися в 2020 році, цей веб-сайт – це простий спосіб, як сім’я та друзі Холдена можуть зібратися разом, щоб відсвяткувати цей знаковий австралійський бренд “.

“Оскільки Holden продовжує обслуговувати транспортні засоби та надавати запчастини своїм численним клієнтам в Австралії, ми хотіли переконатись, що це не здається кінцем”, – продовжила заява Holden у ЗМІ.

“Подібно до того, як водії Holden можуть продовжувати користуватися і насолоджуватися своїми транспортними засобами на довгі роки, ми сподіваємось, що цим веб-сайтом можуть насолоджуватися всі австралійці, незалежно від того, завантажують вони свої улюблені фотографії або просто переглядають галереї Holdens по всій країні”, Пане Еболо.

Дивіться відео з перемотуванням Холдена нижче:

drive.com.au

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

16 + one =