Автомобільний акумулятор може працювати довше: ось що потрібно робити водіям

0

Акумулятори виконують багато функцій у транспортних засобах, зокрема забезпечують енергію, необхідну для запуску вашого автомобіля. Тож необхідно слідкувати за рівнем заряду батареї.

Останнім часом, з подорожчанням бензину, зріс і загальний рівень витрат, пов’язаних з авто. Кілька лайфхаків можуть продовжити термін служби акумулятора. Деталі розповіло видання Lifehacker.

Уникайте частих коротких поїздок

Запуск автомобіля – це навантаження на акумулятор. Під час руху двигун заряджає акумулятор.

Однак якщо ви часто їдете у короткі поїздки, акумулятор щоразу навантажується, але не працює достатньо довго, щоб його можна було зарядити.

Щоденні часті короткі поїздки скоротять термін служби акумулятора.

Перевірте світло та двері

Візьміть за звичку переконатися, що все освітлення в автомобілі вимкнене, коли ви завершили поїздку.

Також перевірте, щоб всі двері, багажник і бардачок були закриті. Це корисно не лише з міркувань безпеки. Якщо залишити будь-яку з цих дверей відкритими, зазвичай вмикається внутрішнє освітлення, яке може розрядити батарею.

Намагайтеся уникати екстремальних температур

Акумулятори не люблять, коли на вулиці занадто спекотно або дуже холодно, тож за можливості припаркуйте авто у місцях із меншими коливаннями температури. Наприклад, опалювальному у гаражі взимку чи у тіні влітку. Це може допомогти вашому акумулятору працювати довше.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/avtomobilnij-akumulyator-mozhe-pratsyuvati-dovshe-os-scho-potribno-robiti-vodiyam.htm?_gl=1*1hletzp*_ga*MzQ1NTg0MjMuMTY3NDYxNDgwNw..*_ga_JBX3X27G7H*MTY3NTY3NjkyNC41LjAuMTY3NTY3NjkyNC42MC4wLjA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВибір мастила для автомобіля: на що звернути увагу
наступна статтяПікап Toyota Hilux перетворили на будинок на колесах

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я