Автономні автомобілі Toyota e-Palette будуть представлені протягом найближчих кількох років

0
194

За даними японського виробника, Toyota випустить свої повністю електричні автономні автомобілі e-Palette для комерційного використання протягом першої половини цього десятиліття

Цього року коробчастий пристрій доставки та мобільності повинен пройти суворе випробування на прототипі Toyota Woven City – у передгір’ї гори Фудзі – для вдосконалення вдосконаленої системи управління операціями на борту, яка регулює логістику, безпеку, технічне обслуговування та ефективність.

За словами Toyota, цей процес відкриє шлях для комерційних товарів та операцій з надання послуг “протягом найближчих кількох років”.


Спочатку електронну палітру планували використовувати як човник під час Олімпійських ігор 2021 року в Токіо, однак доля цієї події зараз, як видається, викликає сумніви через триваючу пандемію коронавірусу.

Незважаючи на зменшення уваги ЗМІ за останні роки, автономні технології все ще сприяють винятковим інвестиціям виробників. Минулого тижня Ford оголосив, що виділить 7 млрд. доларів США на власний розвиток.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

18 + twenty =