Автопілот Tesla переплутав Місяць з жовтим світлом світлофора

0
Автопілот Tesla переплутав Місяць з жовтим світлом світлофора
Автопілот Tesla переплутав Місяць з жовтим світлом світлофора

Чергові пригоди автопілота Тесли. Цього разу автопілот сплутав Місяць з жовтим сигналом світлофора

Один щасливий власник Тесли написав в твіттері «Ей, Ілон Маск, можливо ви захочете, щоб ваша команда звернула увагу на Місяць, яка обманює систему автопілота. Автомобіль вважає, що Місяць – це жовтий світлофор, і хоче зменшити швидкість ».

Автопілот Tesla існує на ринку вже досить давно і більшість багів вже налагоджено. Після декількох років на ринку багато елементів, які часто збивають з пантелику автопілот, були досить добре вивчені, і в основному виключені зі списку речей, які мають тенденцію викликати несподівані реакції з боку системи. Наприклад автопілот часто збивали з пантелику пожежні машини, припарковані на узбіччях автомагістралей з проблисковими маячками, і т д.

Цікаво, що читання світлофорів було включено зовсім недавно, і тут же сюрприз

До речі, не зовсім зрозуміло, чому Тесла «бачить» світлофор, якого немає на карті. Вважає, що це якийсь тимчасовий?

Між іншим, деякий інші виробники використовують систему, яка повністю виключає таку помилку. Вони використовують систему «автомобіль-інфраструктура» (V2I, vehicle-to-infrastructure), в якій світлофори зв’язуються з системами в самих автомобілях. Наприклад, система інформації про світлофори Audi, розгорнута в деяких містах з 2016 року, покладається на інформацію про сигнали в реальному часі від системи управління дорожнім рухом за допомогою бездротової технології 4G LTE. «Коли у вас горить червоне світло, функція TLI буде відображати час, що залишився до тих пір, поки сигнал світлофора не зміниться на зелений. Це «час до зеленого» допомагає знизити стрес, дозволяючи водієві приблизно знати, скільки часу залишилося до зміни світла », – повідомляють в Audi.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ минулому місяці українці побили рекорд купівлі вживаних авто
наступна статтяНорвежці полюбляють свої електромобілі, компанія Tesla – серед лідерів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я