Автозавод ЗАЗ випускатиме автобуси Mercedes-Benz

0

Запорізький автомобілебудівний завод планує організувати виробництво автобусів під брендом Mercedes-Benz. Новинка являє собою міську модель А09 завдовжки 9 м

Про це розповів глава правління ЗАЗ Микола Євдокименко в інтерв’ю порталу 061.ua. Варто зазначити, що модель А09 є власною розробкою фахівців ЗАЗ.

Перша інформація про автобус ЗАЗ на агрегатах Mercedes-Benz з’явилася ще восени 2019 року. Тоді розповіли, що машина отримає дизельний двигун Mercedes-Benz об’ємом 3,9 л, який відповідає стандартам Євро 5.

“Цей автобус сертифікований для ринку України та проходить дорожні випробування, приблизно 50 тисяч км пробігу. За цей час ми повинні закінчити підготовку виробництва, пройти аудит Mercedes – це спеціальна процедура. Ми повинні підтвердити виробнику, що відповідаємо його вимогам і тоді замість бренду ЗАЗ з’явиться бренд Mercedes, і автобус автоматично потрапляє до мережі продажів – це Європа, Казахстан, Узбекистан”, – сказав Євдокименко.

Крім того, за словами Євдокименка цього року ЗАЗ планує виготовити 160 автобусів, зокрема і 75 для перевезення школярів. Нагадаємо, що недавно компанія виграла тендери на постачання шкільних автобусів для Запорізької та Черкаської областей.

Також Микола Євдокименко відзначив, що в першому кварталі підприємство працювало на експорт. Після перемоги в тендері на постачання 25 низькопідлоговий міських автобусів, продукція ЗАЗу вирушить до польського міста Ельблонг. Вартість однієї такої машини – приблизно 75 000 євро.

Нагадаємо, що в грудні минулого року ЗАЗ отримав сертифікат відповідності ЄС для автобуса середнього класу, зокрема і по Євро-6. Завдяки тому, що продукція ЗАЗу має привабливішу ціну, ніж її європейські аналоги, автобуси ЗАЗ зможуть скласти серйозну конкуренцію на європейському ринку.

Крім автобусів на ЗАЗі планується зібрати приблизно 6-6,5 тисяч легкових автомобілів. Крім того, підприємство випускає мобільні офіси на базі вантажних авто, які можна використовувати як пересувні поштові відділення, центри адміністративних послуг або пункти медичної допомоги, а також запчастини, зокрема для Єгипту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДослідження: електромобілі майже на 70% чистіше автомобілів з ДВЗ
наступна статтяЕлектромобіль Mercedes-Benz EQS тепер доступний в Україні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я