Благодійники та НАСК передали ЗСУ мобільний шиномонтаж

0

Благодійний фонд “Україна в огні” спільно з глядачами однойменного проєкту та Національною агенцією стратегічних комунікацій (НАСК) передали ЗСУ перший мобільний шиномонтаж.

Про це повідомляє БФ “Україна в огні” та НАСК. Мобільний шиномонтаж передано 82-й Чернівецької десантній бригаді. Його створено на базі подовженого Mercedes-Benz Sprinter. Він обладнаний шиномонтажними та балансувальними верстатами, компресором, потужним генератором, додатковим освітленням та всім необхідним інструментом. Автомобіль працюватиме безпосередньо у зоні бойових дій та дозволить нашим захисникам швидко відновлювати колісну техніку, яка сьогодні використовується у ЗСУ.

“Як свідчить наша співпраця з військовими – мобільні шиномонтажі конче необхідні уздовж усієї лінії фронту. Якщо розірвало шини або є проколи чи порізи цілком робочий автомобіль просто втрачається, бо до шиномонтажу зі світлом та персоналом треба їхати в тил 30-50 км. На це витрачаються час, кошти, іноді людські життя. Мобільний шиномонтаж здатен розв’язати проблему на місці, покращити логістику і за потреби доволі ефективно діяти на ділянках фронту у 30-50 кілометрів і допомагати не тільки своєму підрозділу, але і сусіднім.

Мета проєкту у найближчі місяці підготувати для ЗСУ від 5 до 10 спеціалізованих мобільних шиномонтажів. Вони зможуть закрити потреби на найгарячіших напрямках і суттєво допоможуть ЗСУ не втрачати техніку, час та людей.

Щоб виконати це завдання до проєкту долучені українські компанії та небайдужі глядачі “Україна в огні”. Зібрані кошти одразу йдуть на закупівлю автобусів та необхідного обладнання. Другий мобільний шиномонтаж буде готовий найближчим часом. Долучайтесь. Передача кожного шиномонтажу ретельно узгоджується з відділами забезпечення та логістики ЗСУ. Ви можете бути певними, що кожен автомобіль працює виключно для фронту та нашої перемоги”, – зазначили ініціатори проєкту.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/news/blagodijniki-ta-nask-peredali-zsu-mobilnij-shinomontazh.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвто з США: які мінуси у вигідної покупки та чому такі машини можуть не пройти техогляд
наступна статтяЗапчастини для мотоциклів: які вибрати та де купувати?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я