Бренд Periscope позначив підхід GM до безпеки

0

Назву оптичного приладу для спостереження з укриття в 2015 році застовпив для свого застосування Twitter, але це не завадило концерну General Motors створити «зонтичний бренд безпеки» Periscope. Він відрізняється «цілісним підходом» до захисту водіїв, пасажирів і тих, хто перебуває поза автомобілем. Для «Перископа» передбачено три основних напрямки: технології транспортних засобів, дослідження і пропаганда безпечного водіння.

«У General Motors безпека входить в ДНК. Periscope дозволить покращувати захист через призму людини. Наша команда інженерів зробить все можливе, щоб допомогти всім учасникам руху », – запевняє віце-президент GM Меріенн Комбс.

Прикладами технологій є Buckle to Drive ( «пристебнися, щоб поїхати») і Teen Driver ( «юний водій»), а також сервіси OnStar. Дослідження постійно ведуться у співпраці з UMTRI. До реклами належить участь GM в кампаніях Safe Kids Worldwide і DoSomething.org. Про продаж опціональних пакетів безпеки під товарним знаком Periscope не сказано ні слова, але така ймовірність є.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАтельє Ares Design продовжило експерименти з Defender
наступна статтяНова марка електромобілів з Китаю Zhiji Auto пред’явила седан і паркетник

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я