Bugatti і Lamborghini будуть до останнього вірні ДВЗ

0
377

Стефан Вінкельман, який з першого грудня очолив Bugatti і Lamborghini, дав інтерв’ю виданню Top Gear і відповів на питання про електрифікацію обох брендів

Не обійшлося без різких заяв: «Я не бачу батарейних варіантів для гіперкарів або суперкарів ні зараз, ні в цьому десятилітті. Ні для Bugatti, ні для Lamborghini. Може, ситуація зміниться ближче до кінця десятиліття, коли у нас буде краще розуміння. Я не можу цього виключити, але поки […] нам потрібно підтримувати двигуни внутрішнього згоряння настільки довго, наскільки це можливо ».

У квітні марка Bugatti повідомила, що Вінкельман самоізолювався у будинку в Страсбурзі, і виклав фото. Тепер Стефан каже, що управляє двома брендами за допомогою відеоконференцій, а якщо їде в офіс, намагається скоротити час у дорозі. Менеджер визнає: «Я зосереджений на Lamborghini».

Найбільша проблема, за словами Вінкельмана, – це одноразова відповідність очікуваннями клієнтів і вимогам щодо захисту навколишнього середовища. «Через законодавство нам доведеться піти на якусь електрифікацію, і це призведе до обнулення конкуренції. Адже нове покоління, гібридне воно чи ні, повинно бути кращим за попереднє, причому найкращим в своєму сегменті, – підкреслює гендиректор. – Я бачу, що придумали технар Мауріціо Реджіані і шеф-дизайнер Боркерт. Це ідеї, з якими я дійсно можу погодитися, але не можу ділитися. Вам потрібно почекати кілька місяців ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nineteen + 15 =