Гібриди та електрокари: стали відомі деталі майбутньої лінійки бренду Karma

0

Концептуальне купе Karma GT 2019 року, створене в кооперації з ательє Pininfarina, – один з багатьох натяків на майбутнє розширення лінійки

У мережу потрапив новий документ Національного управління з дорожньої безпеки США (NHTSA), розшифровують позиції в коді VIN автомобілів марки Karma. Таблиця з поясненням до всіх цифр і букв цікава тим, що показує не тільки вже існуючі моделі Karma , а й модельний ряд, який компанія Karma Automotive планує до випуску. Згідно з розшифровкою крім седанів у гамі з’являться два різних мінівена, купе, кабріолет і універсал плюс пікап.

Причому останній може бути з двома і чотирма дверима.

концепти Karma
концепти Karma

Серійна продукція Карми: 543-сильний седан Revero (гібрид послідовного типу) в варіантах GT і GTS, висхідний до Фіскер Карма (2011-2012), хоча і змінений. Внизу: концепти SC1 Vision і SC2 2019 року.

Ще таблиця вказує на силові установки машин

Це гібриди з турбочетвіркою GM 2.0 LNF (212 к.с.), з турботрійкою BMW 1.5 B38 (231 к.с.), з якимось новим двигуном, який буде анонсований пізніше і, звичайно, повністю електричні моделі. Як зрозуміло з минулих повідомлень фірми, масштабне розширення асортименту повинно спиратися на гнучкі платформи E-Flex і High-Performance E-Flex.

концепти Karma - «візок» E-Flex
концепти Karma – «візок» E-Flex

«Візок» E-Flex передбачає установку батарей в центральному тунелі і під підлогою, в разі гібрида – ДВС спереду, а число електромоторів може досягати чотирьох (по два спереду і ззаду).

Платформи дозволяють створювати як гібриди послідовного типу (компанія вважає за краще називати їх електрокарами з «розширником дальності»), так і просто електричні моделі. Обіцяні потужності до 1115 к.с., запас ходу до 644 км і автономність четвертого рівня. Перші моделі цієї нової Карми з’являться в 2021-м, хоча до кінця року нинішнього, може бути, нам покажуть якісь прототипи. Взагалі ж заявка Карм на VIN охоплює період з 2021 по 2027 роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНімецька тюнінг-компанія допрацювала Volkswagen Golf восьмої генерації
наступна статтяАвтосалон в Нью-Йорку знову перенесли – на серпень 2021-го

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я